İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ortak Aranıyor (bknz)

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Blog tarzı bir site açma düşüncem var.Genelde kendi yazılarımı ve teknolojik haberleri yayınlayacağım.Domain ve hosting için 8 dolar eksiğim kaldı.8 doları karşılayıp ortak olmak isteyen arkadaşlar varsa görüşelim.
Bu arkadaş ister yatsın siteye hiç dokunmasın isterse sitenin büyümesinde aktif rol oynasın(haber eklesin yada makale yazsın) hiç farketmez.Sonuçta sitenin büyümesi sadece benim işime yaramıyacak çünkü ortak olacağız ve reklam gelirleri 2ye bölünecek.Site açıldığı tarihten itibaren 1 ay sonra siteye günlük 200 tekil hit garanti veriyorum.Ve önümüzdeki PR güncellemesinde en az PR3 garantisi veriyorum.Görüşmek isteyen yada değişik teklifi olan arkadaşlar varsa özel mesajla yada konunun altına düşüncelerini yazabilirler.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
8$ vereceğim, siteyi, içeriği, herşeyi sen yapacaksın, ben istersem hiç siteye dahi uğramayacağım ve ortak olacağız, bu ortaklık %50 mi olacak, biraz tuhafıma gitti.

Yani 8$ için ortak almaya değer mi, her şekilde bulursun bence o 8$'ı.

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Maksat para kazanmak değil zaten arkadaşım.Uğraş olsun.Bende hırs var biraz.İngilizcemi ilerletmem lazım.Blog açılırsa ingilizce makaleleri okuyup bloga Türkçelerini yazıcamda.Hem site gelişecek hemde ingilizcemi ilerleticem.Bu devirde türkçe sitelere, reklam servisler fazla vermio zaten 1 ayda ancak çekirdek parası çıkar.

Bu arada yaklaşık 1 yıl önce blogcu'dan bir bloğum vardı.Blog sadece 8 sayfadan oluşuyordu.Günde yaklaşık 30-40 arası tekil hiti vardı ve reklamlara tıklanma oranı neredeyse yüzde10'du.O zaman Google tık başına 4-5 cent veriyordu tabi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi