İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ortak Arıyorum(Kazancın yüzde yüzü ortağımın olucak)

bulents

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb arkadaşlar kurmuş olduğum genel içerikli forum+portal ve radyo sitem için ortak arıyorum ortak olucak olan arkadaş adsense reklamını koyabilir geliri sağlayabilir bunun dışında reklam vs gibi durumlarda tüm gelir onun olur ben ise sadece gerekli masrafları yapıcam(host+ hitli sitelere reklam gibi..)
Ancak lütfen henüz bu işe yeni başlayanlar pm atmasın site kurulumu vs. bilen arkadaşlar ulaşşasın.
Düşünen arkadaşlar mail adreslerini pm ile atarlarsa görüşebiliriz site isminide öyle verebilirim reklam olmaması için yazmıyorum..

bulents

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne satması kardeşim konuyu saçma sapan yere getirmeyin bu işi bilen webmaster arkadaşlar varsa msnlerini pm ile atsın üzerine basa basa söylüorum bilen arkadaşlar gelsin

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Siteyi alabilir miyim? Ama bana pm atamassın mesaj sayın 50'nin altında... Mecburen burdan söyleyeceksin.

keskinzeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb arkadaşlar kurmuş olduğum genel içerikli forum+portal ve radyo sitem için ortak arıyorum ortak olucak olan arkadaş adsense reklamını koyabilir geliri sağlayabilir bunun dışında reklam vs gibi durumlarda tüm gelir onun olur ben ise sadece gerekli masrafları yapıcam(host+ hitli sitelere reklam gibi..)
Ancak lütfen henüz bu işe yeni başlayanlar pm atmasın site kurulumu vs. bilen arkadaşlar ulaşşasın.
Düşünen arkadaşlar mail adreslerini pm ile atarlarsa görüşebiliriz site isminide öyle verebilirim reklam olmaması için yazmıyorum..
Senin Bu işten kazancın ne olucak.

bulents

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu işten kazancım olmuycak öyle olsaydı bende kazancın şu kadarını alırım derdim dimi?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu işten kazancım olmuycak öyle olsaydı bende kazancın şu kadarını alırım derdim dimi?

O zaman forumu birine hediye et bir beklentiniz yoksa.
Mutlaka bir düşünceniz vardır onu merak ediyorlar.
Mesela bir forum olsun ve onunla ilgilinen birileri olsun zamanla büyür ve büyük bir forum sahibi olurum düşüncesi olabilir mi?

bulents

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elbetteki düşünce bu ancak ben bu işleri yeterince bilen biriyim günde nerdeyse 15 saat çalışma zorunluluğum olduğundan dolayı ilgilenemiorum bugün de tesadüfen boş oldum sizden ricam konuyu uzatmayalımda msn adresinizi yollayın varsa ilgilencek bi arkadaş gelsin yoksa kapanır gider konu zaten..iyi günler dilerim herkese

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi