İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ortak arıyorum seo ve blogger kodlamadan anlayan

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar web siteme ortak arıyorum şöyleki siteye her türlü konu eklemesini ben yapacağım istediğim ortak özellikleri seo'dan anlayan ve blogger tema düzenleyebilen birini arıyorum ortalık şu şekilde olacak dediğim gibi o sitenin seo'su ile ilgilenecek ve temada değişiklik olduğunda isteklerime karşılık olarak tema düzenlenecek şu an kurulu tema var gelen ziyaretçi kitlesi organik olarak var eksik olanlar seo bunuda iyi yaparsa siteye daha çok ziyaretçi ve karşılığında ne alacak gittigidiyor ve reklamstore reklamları var şu an için reklamstore'dan aylık olarak 30 lira alıyorum gittigidiyordada 82 lira birikti bu paralarıda ona ortak edeceğim ve bundan sonraki kazançlar yarı yarıya olacak benim yapacaklarım bunlar ha güvenilir birimiyim konuşursak anlaşırsak görürsünüz zaten.

özetlersek

1- siteye her türlü konu ekleme işine bizzat ben bakacağım (tek elden olursa daha iyi olur diye düşünüyorum )

2- ortağım olacak kişi seo ve blogger tema kodlamasından anlamalı gerektiğinde bana yardımcı olabilmeli.

3-site kazançları ortak olarak paylaşılacak ne kazanırsak yarı yarıya pek bişey olmayacak fakat şu an için böyle :)

4-ankara ve civarı ilk tercihimdir. yaş sıkıntısı yok ben 28 yaşındayım dürüst aklı başında işini iyi yapan birisi olursa sevinirim birisi dedim sadece 1 ortak arıyorum.

site adresini bu konu altından isterseniz verebilirim iyi günler iyi çalışmalar bol kazançlar diliyorum.

sanırım kimse yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5