İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ortak ödeme sistemine ortak aranıyor

webtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

kısa zaman önce başladığım projeme bir şirket adı altında destek verebilecek veya ortak olacak birisini arıyorum.

Projenin % 50 si bitti.

Projenin asıl amacı sanal pos alamayan satış yapmak isteyen kişileri bir platformda toplamak ve bir komisyon oranı ile alt yapının kullandırılması ile ilgili. bu sistemi sanırım daha odeme.com.tr yapmaya çalışmış. ama ben daha profesyonelce yapmak istiyorum onların sistemini incelemedim bilmiyorum, zatende kapılarına kepenk vurmuşlar sanırım.

Biz üyeye fatura keseceğimiz için üyenin müşterisinden de tutar+kdv olarak tahsilat yapılacaktır.

İsteyen arkadaşlara projeni demo sürümünü gösterebilirim.

ayrıca bu sistemi sanal posu olan kişilerde kendi api kullanıcı bilgilerini girerek sistemi kullanabilecekler...

detaylı bilgi için pm atabilirsiniz...

isyet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış garantili, sanal poslu, komisyonsuz satışa entegreli, hem açık artırma sitesinde otomatik ürün satın hem kendi domaininiz altında kendinize ait siteniz olsun. Hosting, Dizayn, Çalışır vaziyette Türk bankalarına ait taksitli/tek çekimli sanal poslar da dahil olan bir siteniz olsun istemez misiniz? O zaman bana pm atın görüşelim. Hiç bir karanlık nokta yok, herşey resmi ve legal, mantıklı banka komisyonlarıyla işleyen sistemle çalışın. Fırsatçı ve sanal pos bulamayanların durumundan yararlanmak isteyen istismarcılara kapılmadan bu dürüst ticari sistemden yararlanın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5