İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ortaklar arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1000 adet domain kayıt edilecek.
domain açık arttırma sitesi kurulacak.
ulusal yayın yapan bir radyoya , internet sitelerine ve google reklam verilecek.

T

trgy

Misafir
Zeki müren de bizi görecek mi?

Birşeyler yapacaksanız biraz mantıklı düşünün, karşıdakinin vereceği cevabı soracağı soruyu düşünün.

Örneğin;
Domain alacağız da sıfır mı alacağız yoksa jenerik domainleri mi alacağız?
Hadi aldık diyelim kime satacağız onca domaini?
Reklam versen bile senin hedef kitle radyo dinleyen kahvedeki amcalar mı?

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkür ederim turgay . çok haklısın yazdıklarında

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zeki müren de bizi görecek mi? :))))

Birşeyler yapacaksanız biraz mantıklı düşünün, karşıdakinin vereceği cevabı soracağı soruyu düşünün.

Örneğin;
Domain alacağız da sıfır mı alacağız yoksa jenerik domainleri mi alacağız?
Hadi aldık diyelim kime satacağız onca domaini?
Reklam versen bile senin hedef kitle radyo dinleyen kahvedeki amcalar mı?
Zeki müren de bizi görecek mi? :)))) Birşeyler yapacaksanız biraz mantıklı düşünün, karşıdakinin vereceği cevabı soracağı soruyu düşünün. zorla değilki .
Örneğin;
Domain alacağız da sıfır mı alacağız (sıfır alınacak) yoksa jenerik domainleri mi alacağız?(jenerik domain kaldımı?)
Hadi aldık diyelim kime satacağız onca domaini? satmazsakta olur trgy . sponsor reklam alınır maliyet sıfırlanır . her domaine 1 tl lik sponsor reklam 10-15 adet alınır . örnekleri var . klick firmaları ile görüşülür .
Reklam versen bile senin hedef kitle radyo dinleyen kahvedeki amcalar mı? nasıl tanıtabiliriz trgy

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence bu arkadaş kendince bizimle dalga geçiyor olabilir...
ben bu seviyeli forumda gördüm ki hiç kimse başkalarına tiner mi çektin diye yazdığını görmedim . ama sen seviyeni gösterdin . sen benim muhattabım olamazsın karluk !

ekahya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam yeter artık Forumu Bosuna Kirletmiyelim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ciddiysen kimse bu şekilde gelen bir ortaklık arayışına ve sponsorluğa yanaşmaz başta onu bir söliyim.

2. si her iş göründüğü gibi veya söylendiği gibi kolay değildir.İncelikleri , saklanan bilmen gereken gelir modeli ve giderleri vardır

İş planın yok ,gerli modelin yok hatta giderlerin ne olacak onu bile bilmiyorsun.Biran önce gerçek hayata doğru gelmen dileği ile ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5