İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ortaklık sistemi: sadece popup

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bir projem için popup sistemi hazırlıyorum, yüklü ve uzun vadede popup alıcam.Bunu tek tek dolaşıp milletle aylık yada haftalık anlaşmaktansa bir sistem yapayım dedim arkadaşlar gelsinler vereceğim sayfalara popup açsınlar haftalık yada aylık ödemelerini yapayım.
Popup açılan sayfalarda saydırıp kendi sitelerime yayıcam hitleri.
Sayaç olarak piyasada bu kadar kaliteli hizmet veren varken yeni yazıpta makineyi kasmanın anlamı yok diye düşündüm.Google Analytics ve Extremetracking api ler yaptım kendime(Open Flash Chart sayesinde istatistikleri flash üzerinde grafiklerlede sunabiliyorum).Gün sonuda toplam hiti kendi db me işlerim.Benim vereceğim sisteme çekeceğim hitlere inanmayanlara da analytics de sadece kendi kanalına erişim izni verebilirim.
Sizlerinde bi kaç konuda fikirlerini almak istiyorum:
-Ücret konusu ne olmalı?
-Bu konuda hem reklam alan hemde reklam veren olarak düşünürmüsünüz? çünkü tüm sitelerin hiti işime yaramaz ör:absürt,spam,mp3... bu hitlerle ben dönüşüm sağlayamam
Sorular artırılabilir sizde sorabilirsiniz

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypopup ne veriyordu ? orası bir çok kullanıcı için normal bi rakamdı ne çok ne azdı...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
paypopup hit kaynağına göre veriyor,
United States hitlerine çok güzel kazandırıyor 4,521 hite 8.14$ çok iyi para ama aynı hitle diğer ülkelerde 1.5$ a çıkabilene aşkolsun.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usd hitine eğer 1000 ziyaretçi için 2 dolar veriyorsa ortalama olarak tr ziyaretçi için 1000 ziyaretçi 1 dolar güzel bir fiyat gibi.. ancak bu fiyattan reklam yayınlıcak kimse çıkarmı ona bakmak lazım...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pop up yapacağına banner yap derim. kendimden örnek verecek olursam girdiğim bir sayfada pop up acıldığında sayfayı hemen kapatır cıkarım, diğer ziyaretcilerde genelde böyle yapıyor. uzun lafın kısası pop up tan verim almak oldukça zor. pop up hitin tek faydası sitende balon veya şişirme trafik yaratır.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
TrDownload a katılıyorum onun yerine yanlardaki boşlukları tamamen dolduran banner eklet çok daha mantıklı yada üzrine gelince açılan banerlardan

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Paypopup da tr ziyaretçi için 1000 ziyaretçi 1 dolar değil 0.5 alırsan güzel demek
TrDownload üyelik sistemi yapıp her önüne gelene popup vermicem :) kendim seçeceğim harici sitelerden hit vs gönderilemeyecek.Eğer kaliteli hit gönderirsen neden geri dönüşüm sağlanmasınki.Ayrıca sen tabiki kapatırsın popupı

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aslında popup zamanla daha yaygın hala gelecektir.Şuan Türkiye'deki internet hızları bildiğiniz gibi çok yüksek değil.Eğer bir sayfa popup açmaya kalkarsa pc kasıyor,sizde sıkılıp siteyi kapatabiliyorsunuz.

Ancak hızlar dedikleri gibi 4 veya 8 katına çıkarsa popup siz daha ne olduğunu anlamadan yanda normal bir siteymiş gibi açılacaktır.İşte o zaman kullanıcı popup ile açılan site veya reklam'a daha ılımlı bir gözle bakacaktır.Böylelikle şişirme değil doğal hit elde edilmiş olur.

Bu hızlanmadan önce böyle birşeyler düşünüyor olman bence mantıklı selim61...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
şahsen denemek isterim
Tşkler, bende denetmek istiyorum
Aslında popup zamanla daha yaygın hala gelecektir.Şuan Türkiye'deki internet hızları bildiğiniz gibi çok yüksek değil.Eğer bir sayfa popup açmaya kalkarsa pc kasıyor,sizde sıkılıp siteyi kapatabiliyorsunuz.

Ancak hızlar dedikleri gibi 4 veya 8 katına çıkarsa popup siz daha ne olduğunu anlamadan yanda normal bir siteymiş gibi açılacaktır.İşte o zaman kullanıcı popup ile açılan site veya reklam'a daha ılımlı bir gözle bakacaktır.Böylelikle şişirme değil doğal hit elde edilmiş olur.

Bu hızlanmadan önce böyle birşeyler düşünüyor olman bence mantıklı selim61...
Neler düşünüyorum bi bilseniz, günlerdir geri dönüşümü nasıl max yapıp ödeme miktarını yüksek tutup popülarite yakalarım diye düşünüyorum :) Şu anda kesin olan birşey var reklam alanların sitelerinde seçici olacağım

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım seçmeye değer site bulursun.Çünkü kaliteli ve özgün sitelerin birçoğu popup almaya pek yanaşmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5