İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ortaklık

E

Expert

Misafir
Google keyword tavsite tool'da ''vegas'' şeklinde arattırınca,en çok aranan kelimelerden birinin birinci sınıf domaini var elimde.

Buna bir site hazırlamak istiyorum.Ama tasarım ve optimizasyon işini beceremem.

Kaliteli bir vegas tanıtım sitesi olacak.

Google da nerdeyse en sonlarda çıkan bir sitemde,günlük 7 ziyaretçiyle aylık ortalama 400$ kazanıyorum.Böyle popüler bir kelimeyle site yaparsak ve optimizasyonu da iyi yapılırsa iyi para bırakacağına inanıyorum.

İçeriği ben hallederim.

Tasarım ve optimizasyon için ciddi çalışacak arkadaş,arkadaşlara ihtiyacım var.

Görüşlerinizi bekliyorum.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7 ziyaretçiyle 400$ mı? bunu nasıl yapıyorsun? yada yapabiliyor musun? inandırıcı gelmedi; acaba inanmak için gerekli bilgi ve tecrübeden mi yoksunum?

E

Expert

Misafir
şimdilik isim vermeyeyim ama dediğim gibi google keywords suggestion tool da ''vegas'' kelimesini aratınca çıkan sonuçların arasında,oldukça da hoş bir isim.

E

Expert

Misafir
winnergambler senden cevap aldığıma sevindim.

google suggestion tool a bu linkten ulaşabilirsin.Google belirlediğin kelimeyle ilgili en çok aranan kelimeleri gösterir.keyword seçiminde yardımcı olur.

https://adwords.google.com/select/main?cmd=KeywordSandbox

şu anda dışarıdayım.en fazla iki saat içinde evde olurum.özelden msn ni gönder konuşalım.

direk domaini iyi fiyata satın almak isteyen oldu.nerdeyse satmaya karar veriyordum.mesaj yazdığın iyi oldu.optimizasyon konusunda iyi olduğunu biliyorum.

kısa süre sonra görüşmek üzere...

E

Expert

Misafir
winnergambler ben gece yaşayan bir insanım sense sanırım gündüz.msn de bir türlü denk gelemedik.pm attım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5