İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Örümcek Çocuk

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
5 yaşındaki Örümcek Adam kostümlü çocuk, 1 yaşındaki bebeğin hayatını kurtardı.

aassssskk.jpg

Brezilya’da bir gecekondu mahallesinde yaşayan Örümcek Adam hayranı beş yaşındaki Riquelme Maciel, komşularının evinden dumanlar yükseldiğini gördü. Hemen dışarıda arkadaşlarıyla oturan ev sahibesi Lucine dos Santos’a haber verdi. Koşarak evine gelen Lucine, bir yaşındaki Andrieli isimli kızının içeride uyumakta olduğunu haykırarak ağlamaya başladı.

Örümcek Adam kostümlü Riquelme, feryat eden kadına “Ağlama. Şimdi ben bebeğini kurtarıp gelirim” dedi. Ve hiç tereddüt etmeden alevlerin içine daldı. Beş dakika sonra da beşiğinde uyumakta olan bebekle birlikte geri döndü. Gazetelerin manşetlerine taşıdığı Riquelme, kahraman ilan edildi.

İTFAİYECİ OLMAK İSTİYOR

Riquelme büyüyünce itfaiyeci olmak istediğini belirterek, “Daha fazla insanın hayatını kurtarmak istiyorum” dedi.

Bu çocuk ileride Googlenin ömrüceklerinden biri olursa şaşmayın :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
iyi bari 2 side ölmemiş ... İlk defa böyle bişey duyuyorum ama genelde örümcek adam hayranı iple boğuldu veya pokemon hayranı çocuk balkondan atladı haberleri vardı tutmuyo galiba artık o haberler

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ikisinin de kurtulması şans tabi ki ve de çok güzel. katılıyorum mathi ama bu olay brezilyada olmuş : )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5