İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OSMAN YAĞMURDERELİYİ,Yİ KAYBETTİK.

domaincin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tedavi gördüğü Kadıköy'deki Acıbadem Hastanesi'nde yaşamını yitiren sanatçı ve AKP milletvekili Osman Yağmurdereli'nin babasının vasiyeti üzerine girdiği siyasi yaşamı 1 yıl sürdü. 22 Temmuz seçimlerinde milletvekili seçilen ve 4 Ağustos'ta Meclis'te yemin eden Yağmurdereli, milletvekilliğinin 1'nci yılının dolmasına iki gün kala yaşama veda etti. Milletvekili seçildikten sonra da sanat dünyası ile ilişkisini koparmayan ve çalışmalarına devam eden Yağmurdereli, Osmanlı Sadrazamı Öküz Mehmet Paşa'nın hayat hikayesini dizi film olarak çekmeye hazırlanıyordu.

Osman Yağmurdereli'yi kaybettik

Yağmurdereli'nin cenazesi yarın toprağa verilecek

domaincin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
türkiye için bişeyler yapmaya hep çalıştı toplumca sevilen saygı deger bir insantı topragı altın olsun nur icinde yatsın.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah rahmet eylesin,sanat ve siyaset dünyasının başı sağolsun.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
allah rahmet eylesin

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Allah rahmet eylesin belki şuan öldükten sonra arkasından yapılanları görmek istemezdi.

Yanlıs meslek secmişti medya.. Bu meslek aynen bir siyaset gibidir.

sadece bugun gördüğüm olay beni çok üzdü.. Kanal D de yayınlanan magazin programında ilk basından itibaren osman yagmur dereli vefat ile ilgili goruntuleri vermek için bütün magazin programını herkese izleten zihniyet osmanın cenazesi üzerinden rant sağlayan zihniyet her goruntu arasında alt yazı gecip az sonra az sonra diye diye en sonuna kadar bekletmesi beni çok üzdü..

Halbuki orada çıkanların hepsinden önemli idi bu olay. Yani gerçekten yanlış meslek seçmişti..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5