İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

// OSMANSINAV.NET // Türkiye'nin en ünlü yönetmeninin ismi satılıyor!

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Main.jpg

Domain adı : OSMANSINAV.net
Bitiş Tarihi: 16.11.2008
Register: Niobeweb (hesaba ücretsiz transfer)
Ban durumu: yok..

!diğer uzantıları com net org info biz DOLUdur!

Google: osman sınav için yaklaşık 658.000 sonuç

Başlangıç: 95 ytl
Min. Artış: 5 ytl
Hemen Al : 250 ytl

Bitiş: * son tekliften 48 saat sonra bitecektir.

Açıklama: Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biri ve Türk Sinemasının tartışılmaz 1 numaralı yönetmeni. işte bazı reyting rekorları kıran , gündem belirleyen birkaç dizisi ; Acı Hayat - Kurtlar Vadisi - Ekmek Teknesi - Deli Yürek
ve aynı zamanda sinema filmleri; Pars Kiraz Operasyonu (serisi çekilecek) - Deli Yürek Bumerang Cehennemi - Gerilla - Yalancı - Kapıları Açmak v.s. daha birçok film, dizi ve proje ile Türkiye gündemini değiştirebilen bir yönetmen.

Benim vaktim olmadığı için ilgilenemiyorum birkaç kez site kurayım dedim ama uğraşamayacağımı anladım vazgeçtim kurmaktan... Vakti olan arkadaş yukarıda saydığım diziler için fan bölümleri veya Osman Sınav fan sitesi yapsa adsense den iyi paralar kazanacaktır. Umarım değerlendirebilecek bir arkadaşa gider...

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisine satarsam sadece ben kazanırım, size satarsam güzel bir site ile siz de kazanırsınız, neden bencillik edeyim :) ayrıca hiç sormadım kendisine bilmiyorum alır mı almaz mı

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
95 ytl ye yazık olur domaine. Çok güzel domain hiç bişi yapmayıp bi index atıp ADS koysan dahi çıkartır. Osman Sınav halazırda çok populer bir isim.

Sonuç olarak satsan da alan kişi projelendirdiğinde eminim iyi kazanç sağlayacaktır.

Benim projelere ayıracak vaktim yok, yoksa kaçırmazdım.

Alana satana hayırlı olsun...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5