İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öss başvuruda resimim görünmüyor.İnternetten başvuru yapamayacakmıyım?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ösymnin sitesinde kullanıcı girişi yapıp Üyelik Bilgilerim bölümüne giriyorum.Orada ismim cismim herşeyim yazıyor ama yan tarafında görüntülenemeyen (X) resim işareti var.Bu benim geçen seneki başvuru resmimmi yoksa orada başka bişeymi yeralıyor? Önceden üyeliği olanlar sisteme girip bakabilirmi? Sizde böyle bi durum varmı?

Resimde oklarla gösterdiğim yer:

adszyk7.jpg

tRn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende de resim gözükmüyor

Belki sınav ücretini yatırdıktan sonra yansıyacak diye düşünüyorum.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar en guzelı bı okula gıdıp basvuru yapmanız en guvenlı olanı o yanlış tercihten bir seneniz gitmesin.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar nerden başvuruyorsunuz o bilgilere nerden girdiniz bana da bir yardım ederseniz sevinirim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ais.** sitesinden girdim. bende de resim görünmüyor.parayı bir yatıralım hele gene çıkmazsa bir mail atalım gerçi cevap vermiyorlar ama deneyelim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar vakit geç olmadan ben sorunu mail atarak bildirdim. umarım yakında hallederler. bunlar 2. tercihlerde de hata yapmışlardı kılavuzu siteye koymadılar. ben mail attımda öyle koydular iyice sorumsuz oldu bu ösys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar mail ulaşmadı bunlar maili de silmişler ben yurt dışındayım isterseniz biriniz arasın

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ne zamn başladı oss başvuruları benım haberım yok ve ne zaman sona erıyor

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saol yagmayok bu aralar haberleri yogunluktan dolayı izleyemiyorum bilgilendirdigin için tşk ler :D

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
unv 2. sınıftayım ama gelenek oldu hersene gırıyorum öss ye bu senede girelim zararı olmaz hayatıma bır heyecan gelir hıc olmazsa ama dershanelere para sacıp emek harcayıp karsılıgını almak ısteyenler ıcın ınanılmaz stress. allah bır daha yaşatmasın o stressi :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
unv 2. sınıftayım ama gelenek oldu hersene gırıyorum öss ye bu senede girelim zararı olmaz hayatıma bır heyecan gelir hıc olmazsa ama dershanelere para sacıp emek harcayıp karsılıgını almak ısteyenler ıcın ınanılmaz stress. allah bır daha yaşatmasın o stressi :D

:=)

bende ünv. 6. sınıftayım :p bu sene girmeyi planlıyorum ... hehe. Bakarsınız okuduğum yeri tekrar kazanır, baştan başlarım :p

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
lisans bitirdim, yüksek lisans 6. yarıyılda ilişik kestim ama bir daha 6-7 yıl bu hayat için harcarmıyım..
Kesinlikle HAYIR

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
lisans bitirdim, yüksek lisans 6. yarıyılda ilişik kestim ama bir daha 6-7 yıl bu hayat için harcarmıyım..
Kesinlikle HAYIR

ben harcarım. Zaten girmeyide planlıyorum. Öğrenci olmak çok güzel bir duygu. İnsana yaşı ne kadar büyük olursa olsun genç olduğunu hissettiriyor. Hele birde gençlerle iletişimi olursa... :p

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neyse konuyu saptırmayalım:D

arkadaşlar ösym'yi arayanınız var mı=

arkadaşlar hiç mi endişeleniniz yok biriniz arasa da bir bilgimiz olsa şu resim sorunuyla ilgili

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
parayı yatırınca başvuru sayfası açılıyor orada fotolar çıkıyor arkadaşlar.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
başvuru sayfasının para yatırıldıktan sonra açıldığını biliyorum ama üyelik bilgilerinde resim görünmüyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi