İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öss Sınav Yeri

cemertem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana cuma günü gelmişti. trabzon.

ayrıca arkadaşlar kurum kodları 6 hanedir. ilk 2 şehir plakasıdır. geri 4 numarasıdır. ösymde 9 hane vardır. 9 hanenin ilk 6 sı kurum kodudur. son 3 kurumun içindeki salon numarasıdır.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İstanbulda halkalıda oturupta öss başvuru belgesi gelen varmı? 13 gün kaldı hala gelmedi.. :(

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Banada gelmedi , ptt ye gittim şu numarayı ara dedi aradım belgeler yarın yola çıkacak dedi

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
postacıya sordum bir cok kişinin öss evrakları bugun ptt lere ulasmıs ve dagıtyorlarmış

qbert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstanbulda halkalıda oturupta öss başvuru belgesi gelen varmı? 13 gün kaldı hala gelmedi.. :(

bende istanbul - K.çekmece de oturuyorum. halkalı tarafına çok yakınım. fakat bana da hala gelmedi. bekliyoruz. son 1 hafta kala kesin gelir dedi hocalar...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Gökhan beni biliyorsun zaten.

Bana da hala gelmedi. yarın ptt ye bir uğrayayım diyorum. Tabi vakit bulabilirsem.

acaba bizim ptt nerde. Bir ara meydan da yerleri vardı. Şimdi nereye taşındı o. Sen biliyor rmusun ?

Edit: Aşağıdaki LinkBackslere baksanıza. Adma ne spam yapmış ama.... Maşallah... Banlanması yakındır.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Gökhan beni biliyorsun zaten.

Bana da hala gelmedi. yarın ptt ye bir uğrayayım diyorum. Tabi vakit bulabilirsem.

acaba bizim ptt nerde. Bir ara meydan da yerleri vardı. Şimdi nereye taşındı o. Sen biliyor rmusun ?

Edit: Aşağıdaki LinkBackslere baksanıza. Adma ne spam yapmış ama.... Maşallah... Banlanması yakındır.

Ptt hala meydanda.Bi iş hanı var burcu iş hanı heralde zaten görürsün burcu kuyumculuk var orda içeri gir sağ tarafta sigortacının yan(sol) tarafında..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ptt hala meydanda.Bi iş hanı var burcu iş hanı heralde zaten görürsün burcu kuyumculuk var orda içeri gir sağ tarafta sigortacının yan(sol) tarafında..

oraya mı taşındı. önceden meydanın tam ortasındaydı. :p

Herhalde hala sana gelmedi dimi...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yok hala gelmedi.En sonunda gidip kendimi bi yere zincirleyip protesto edicem :D
Altı üstü bi kağıt gönderecekler strese sokuyolar adamı.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Yok hala gelmedi.En sonunda gidip kendimi bi yere zincirleyip protesto edicem :D
Altı üstü bi kağıt gönderecekler strese sokuyolar adamı.

Niye stres yapıyorsun.. Benim gibi ol biraz. Hiç umrumda mı baksana...

Burada bu mesajı görmesem aklıma bile gelmeyecek. İnanır mısın daha sınavın saatini bile bilmiyorum :p

qbert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@yagmayok; bu sene sınav 9.30 da olacak diyorlar ama bakalım hayırlısı :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Niye stres yapıyorsun.. Benim gibi ol biraz. Hiç umrumda mı baksana...

Burada bu mesajı görmesem aklıma bile gelmeyecek. İnanır mısın daha sınavın saatini bile bilmiyorum :p

Ben geçen senede girdim o yüzden bu sene stres daha büyük.1 senedir aklımda bu sınav var.İnan ki daha temmuz 2007den beri bu ayki sınav her zaman aklımın bir köşesinde.O yüzden bu aralar acayip gaz verecek şeyler arıyorum.Beni ateşleyecek şeyler.Bu yıl hazır kontenjanlarda artırılmışken bi üniversite kapısına sıvışmam lazım.Çok tatsız geçiyor şu sıra hayatım zaten.

Sen yine sadece saatini bilmiyosun.Bloguma gelen ziyaretçinin referansına bakıyorum adam sınav tarihini arattırıp gelmiş.Daha dünyadan haberi yok. :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ben geçen senede girdim o yüzden bu sene stres daha büyük.1 senedir aklımda bu sınav var.İnan ki daha temmuz 2007den beri bu ayki sınav her zaman aklımın bir köşesinde.O yüzden bu aralar acayip gaz verecek şeyler arıyorum.Beni ateşleyecek şeyler.Bu yıl hazır kontenjanlarda artırılmışken bi üniversite kapısına sıvışmam lazım.Çok tatsız geçiyor şu sıra hayatım zaten.

Sen yine sadece saatini bilmiyosun.Bloguma gelen ziyaretçinin referansına bakıyorum adam sınav tarihini arattırıp gelmiş.Daha dünyadan haberi yok. :D

:D

Hadi bakalım, umarım senin için güzel bir sınav olur ve tabiki de en önemlisi istediğin BÖLÜMÜ kazanırsın...

benimde bu 3. girişim olacak. En son 5 sene önce girmiştim.

O zamanlar yanlış hatırlamıyorsam gireceğimiz yerler 1 ay öncesinden belliydi ve tabiki kağıtlarda elimize geçmişti. Bu sene neden böyle oldu ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Geldim.Tv8de başarıya doğru programını izliyodum.Bol bol safsata var.Adamın aklını karıştırmaktan başka bişeye yaramıyor.

Giriş belgelerini geç basmışlar o yüzden bu sene geç geliyor.Bakalım cumartesine kadar gelmezse mecburen beyazıta gidip bastırıcam bi tane..

l€o

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öss salon

Selam arkadaşlar
öss salon numarasından okul u bulabilirmiyim bilen varsa acil yardımcı olabilirmi
345155 okul kodu

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
4 haziran oldu hala gelmedi :(
Küçükçekmecede oturuptas giriş belgesi gelen varmı?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Pazartesi öğlene kadar beklerim gelmezse bana beyazıt yolu gözüküyor.Bide 3 ytl istiyolarmış yeni giiş kağıdı basmak içinmiş :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5