İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öss Sonuçları Yarın Saat 11 de internette

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında reklam verebilsek pop-up felan yaptırsak manyak hit yapardık 2,5milyon öğrenci sınava girdi en az 3milyon hit alır.wawwww

Webmaster Forumundaki muhabbet böyledir, normaldir :p

4 senedir üniversiteyi kazanıyorum ama internetteki işlerden dolayı askıya alıyordum. bu sene kazanmak istiyorum, inşallah en ufakta olsa istediğim puanı alırım.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
Webmaster Forumundaki muhabbet böyledir, normaldir :p

4 senedir üniversiteyi kazanıyorum ama internetteki işlerden dolayı askıya alıyordum. bu sene kazanmak istiyorum, inşallah en ufakta olsa istediğim puanı alırım.
Abi kazanıyorsun ve gitmiyorsun.İstediğin yer olmadığı için mi yoksa internetteki işlerin mi tam anlayamadım.ben kazansam giderim internetteki işleri okuldan devam ettirmeye çalışırım laptop ile bağlanırım okulda int. yoksada cepten bağlanırım artık internete girmesem hasta oluyorum :p

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla neredeyse bütün günüm pc başında geçiyor. bu şartlar altında biryerde okusamda pek başarılı olabileceğimede inanmıyorum. :) ama bu sene kazanırsam birşeyler yapacağım inşallah. ne yazıkki en ümitsiz olduğum sene'de bu sene..

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
valla neredeyse bütün günüm pc başında geçiyor. bu şartlar altında biryerde okusamda pek başarılı olabileceğimede inanmıyorum. :) ama bu sene kazanırsam birşeyler yapacağım inşallah. ne yazıkki en ümitsiz olduğum sene'de bu sene..
Bende öyleyim pc pc pc hayatım oldu pc.Fakat kazanırsam okurum tabi aynı zamanda pc ile ilgilenirim.
Bu sene sistem değişti 2.bölüm zordu.Kazanamak zorlaştı fakat ümidini yitirme herşey gönlünce olur inşallah

E

eTre

Misafir
kafayı sıyırcam 3 saattir uyuyum diye uğraşıyorum sonuç ne olur acaba diye uyuyamıyorum ya

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eTre' Alıntı:
kafayı sıyırcam 3 saattir uyuyum diye uğraşıyorum sonuç ne olur acaba diye uyuyamıyorum ya
saatler kaldı.Senin gibi kaç kişi vardır :) 6 saat 40dak. kadar kısa süre kaldı.Allah herkesin gönlüne göre versin :)

E

eTre

Misafir
zannetmiyorum ya 1.3m kişi açıkta kalcak nerdeyse hepsi ayakta diildir olsa olsa bi ben birde benim arkadaşlar :p geçmiyor bu zaman hekır yok mu hekır bi hekırlasında girek bakak erkenden ya :p

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amin inşallah sende dilediğin puanı alır istediğin yeri kazanırsın ;) bu sistemle insanlar senelerdir uykusuz kalıyor, senelerdir bunalıma giriyor. bakalım daha ne kadar sürecek.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi sadece bende msn'de 170online var yarısı öss sonucu bekleyen :D .Adamlar uyuyamıyormuş.Şimdi ben tüm uyuyamayanların yerine yatıcam

SonSahne teşekkürler. Bu sınav sistemi değişmediği sürece (değişiyor fakat zorlaşıyor) okumak zorlaşıyor.Sistem çok saçma.11 yıl okuyorsun tek sınavda 11 yıl belli oluyor.Kazanırsan güzel kazanamasan ailene yük olmaya devam.

ösym .... yeee :p

E

eTre

Misafir
evet ... bölümünü dolduruyoruz hep birlikte o her insanda var o ösym elemanlarının hepsinin yemesi gereken şey o bir 3 harfli o bir o bir o bir ... :) (NOT: Gecenin ilerleyen saatlerinde gece kalmadı bu arada güneş açmış durumda saçmaladığım olağan bi şekilde görülmektedir.)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçen sene girdim sınav sonucunun açıklandığı zamanı iyi bilirim.kalbim sıkışıyor,karnım ağrıyor evdekilerde bir merak :p geçen sene istediğim yere girdim. inşallah istediğiniz puanı alırsınız.

E

eTre

Misafir
oooo o taktiği ben gece 1 sularında coktan denemiştim baktım varmı açık erken öğrenelim diye ama ama yer mi osym :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
etre aldığın puanı yaz buraya merak ediyorum:) tanrı seninle olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5