İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÖSS ye hazırlanan iyinet'çiler

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar bu sene son kez ÖSS'ye gireceğim (inşallah son kez :D). 2004 ten beridir giriyorum sadece geçen sene girmedim DGS'ye gireceğim için.
Ama bu sene kararlıyım kazanmaya Allah'ın izni ile

DGS'de 80 mat sorusundan 77 sini yaptığım halde 2 yıllık okuduğum üni.'deki hocaların verdiği notlar yüzünden bir yere yerleşemedim (80 sorudan 90 net çıkarmam gerekiyor onun için DGS sınavına girmeyecem).

yalnız çözemediğim bazı sorular var (fizik,kimya) buraya sorsam cevaplarmısınız?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bende össye ilk geçen sene girdim bu sene tekrar giricem geçen sene fazla bi bilgim yoktu bakalım bu sefer ne yapıcaz..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öss'ye girdiğim gün çok rahattı,9.30 da girdim 11 de çıktım işim vardı :D
şaka maka hedefi olanlar çalışsın bir süre web işlerini askıya alsın derim.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ÖSS ye hazırlanan iyinet'çiler banlanmalı :)

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de ehliyet sınavına girecek iyinetçiler diye bi konu mu açsam :D

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öss'ye girdiğim gün çok rahattı,9.30 da girdim 11 de çıktım işim vardı :D
şaka maka hedefi olanlar çalışsın bir süre web işlerini askıya alsın derim.

zaten öyle yaptım sadece forumu okuyorum boş zamanlarımda.. :D arada domainleri yenilemek zor oluyo o kadar :D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şimdiden başarılar össci arkadaşlara..
çok para kazanmayı hedeflediğiniz değil sevdiğiniz bölümlere girmeye çalışın benden tavsiyecik.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Şimdiden başarılar össci arkadaşlara..
çok para kazanmayı hedeflediğiniz değil sevdiğiniz bölümlere girmeye çalışın benden tavsiyecik.

Ya zaten parayı takmıyorum sevdiğim bölümlere girmeye çalışıyorumda herşey istemekle olmuyor..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istemek başarmanın yarısıdır,
bu cümle her zaman için kafanızda olsun ;)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
istemek başarmanın yarısıdır,
bu cümle her zaman için kafanızda olsun ;)

Aynen öyle.

İnsan istediği bir bölüme girince bir süre sonra mayışıyor. Hocalar illellah dedirtecek yakında. Vize haftası bitti. Adam içeriği bıraktı AOF ve KPSS çalıştı vizelerde. Anlam verememekteyim.

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sene bende girecem bakarım ama tam havaya giremedim daha öss çalışma bakımından...

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@webmasterevi Havaya girmeyi falan bırak otur çalış havaya girmeyi unutursun :)
Şaka bi yana gerçekten kaç ay oldu bayağı ilerlemen lazımdı şimdiye. İlk senense yine 2. bir hakkın olur. Benim gibi :)

ÖSS ye girecek arkadaşlar biraz neti azaltmalılar. 8 saat PC 8 saat uyku 8 saat ders güzel bir sistem ;)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öss nın en kotu dusmanı sitres arkadaslar bunu yenın yeter..

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@webmasterevi Havaya girmeyi falan bırak otur çalış havaya girmeyi unutursun
Şaka bi yana gerçekten kaç ay oldu bayağı ilerlemen lazımdı şimdiye. İlk senense yine 2. bir hakkın olur. Benim gibi

ÖSS ye girecek arkadaşlar biraz neti azaltmalılar. 8 saat PC 8 saat uyku 8 saat ders güzel bir sistem

açıkca tam oturmadı çalışma planım filan.2 senem bu sene mutlaka 1 yere gitmem lazım bunu çok iyi biliyorum aslında ama NET Sevdası....

BAR1S

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Allah hepinize zihin açıklığı versin, istedikten sonra olmayacak şey yok :)

Kimi arkadaşlar belki bana kızacak ama ben "neti bırakmak zor geliyor" vb. tarzdaki cümleleri bahane olarak bile görmüyorum. Net her zaman burda, her geldiğinizde sizi bekliyor olacak ama hayat öyle değil. Elinizde vakit varken şu sınavı kazanıp bir yere yerleşin, gerisi bir şekilde hallolur. İnternetin bir şekilde telafisi olur ancak hayatın geri dönüşü yok bunu aklınızdan çıkarmayın, iyi akşamlar :)

Diyenez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer benim gibi bir internet manyağıysanız sakın interneti bırakacam falan demeyin bir faydası olmuyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi