İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otel Rehberi Scripti | Görüşleriniz ve Önerilerinizi

Ibolac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Otel tanıtımlarının yapıldığı bir script hazırlıyorum. Sadece tasarıma entegre etmek kaldı. Hazırladığım özellikleri ve satış için düşündüğüm fiyatı konuya yazacağım. Eklenmesini istediğiniz şeyler olursa, kafama yatanları, sistemi çok bozmayacak şeyleri ekleyebilirim.

- Genel ayarlar, sosyal ağ ayarları, ekstra ayarlar kısımları
- Hakkımızda ve SSS sayfasının düzenlenebilmesi için gerekli alanlar
- Kategori yönetimi
- Otel yönetimi ( oteller için ücretli üyelik sistemide hazırlandı )
- Her kategori ve otel için ayrı sef url, meta description ve meta keywords tanımlama imkanı
- Blog sistemi ile sadece otel tanıtım değil, turizm ile alakalı yazılarda yazabilir ve sitenizi güncel tutabilirsiniz.
- Reklam yönetimi ile sitedeki tüm reklam alanlarını sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz. ( süresi biten reklamlar kırmızı görüntülenir )
- Ekstra ayarlar kısmından, footer yazısı, copyright yazısı, sayaç kodu ve ekstra meta kodları düzenlenebilir

#################################################################################

- Ziyaretçiler otel ekleyebiliyor, sizin onayınızdan sonra sitede yayına alınıyor.
- Ziyaretçiler otellere yorum yapabiliyor, beğen / beğenme butonları mevcut, ayrıca otelleri görüntülenme sayılarıda sisteme kaydediliyor.
- Gelişmiş arama sistemi mevcuttur
- Mükemmel SEF URL yapısı hazırlandı
- Ücretli listeleme için havale ile ödeme alabiliyorsunuz. Banka bilgilerinizi girebileceğiniz bir alan mevcut.
- Ziyaretçilerinde oteli ekledikten sonra ücreti gönderdiklerini belirtecekleri ödeme bildirim formu var.

Düşündüğüm fiyat v1 sürümü için -> 50 TL

Sizlerden ricam lütfen mutlaka olmalı dediğiniz özellikler varsa yazın. Ona göre gerekli işlemleri yapabilirim. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Bence Resim çekip koy daha göze hitap eder şuan kimse görmeden yorum yapamaz bence

Ibolac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Resim çekip koy daha göze hitap eder şuan kimse görmeden yorum yapamaz bence

Hocam bu bir satış konusu değil ki zaten. Öneri ve görüşler için açtım bu konuyu. Birde satışa sunacağım fiyatı söyledim. Görüşlere göre gitmek daha mantıklı diye düşünmüştüm ama pek ilgi görmedi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5