İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OTELOTEL.COM

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turistlik bi yerde bulunan otelin işine yarar, üzerine titrenirse portal seo vb. şeylerle aramalarda iyi bi yer edinebilir.

domaincin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende aynı şeyleri düşünüyorum amma işte arkadasların yorumlarını düşüncelerine göre kafamda bişeyler oluşturmak istiyorum

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bence çok iyi bir domain. fiyat konusunda birşey diyemem ama bir şirkete satarsan iyi fiyat eder. Tur şirketleri felan.

slogan bile buldum otelotel gezmeyin biz sizin yerinize bulalım :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
otelotel gezmeyin olmuşta biz sizin yerinize bulalım biraztuhaf olmuş :) ama yinede güzel domain elinde tut yada birşeyler yap

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel domain ;) iyi bir fiyata satılabilir.

domaincin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
elimde tutmayı düşünüyorum yanlız güzel bi web sayfası da olabilir ama nasıl bişey yapacam bilemiyorum yanlız bu domainin benim gözümde degerli oldugunu biliyorum lakin sizden gelen güzel bi teklif olursada satmayı düşüne bilirim bu domaininin NETi de bende.hepinizin yorumları içinde t.ş ederim

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onuda kendine kişisel galatasaray fan gibi kullanabilirsin, maçlara gidersin resimlerini koyarsın filan spaces gibi yani para edeceğini sanmıyorum, ama bellide olmaz, her şeyin bir alıcısı vardır derler :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5