İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oto Like yapıLır (ister sayfa ister abone kasmak için) ayrıntılar >>

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semih***

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SELAM ALEYKUM ARKADAŞLAR..FACEDE SAYFA KASMANIN KOLAY YOLU OTO LİK ı HEPİNİZ BİLİRSİNİZ İLGİ ÇEKİCİ Bİ HABER YAPIYOSUNUZ ÖRNEĞİN ŞO ŞOK ŞOK HÜLYA AVŞAR ÖLDÜ GÜZELDE Bİ RESİM KOYUYORUZ VE BU LİNKİ BÜYÜK SAYFALARDA PAYLAŞIYORUZ VE MİLLET BUNA TIKLADIĞI ZAMAN SAYFANIZI BEĞENİYOR VEYAAAA İŞTE HEPİNİZİN BEKLEDİĞİ KISIM VEYAA ABONE OLUYOR EWET GENELDE SAYFA BEĞENDİRMEK İÇİN VARDI AMA BEN AZONE OLMAK İÇİNDE YAPIYORUM LİNKE TIKLADIKLARI ZAMAN HABERLERİ OLMADAN SİZE ABONE OLACAKLAR...BEN KENDİME BEDAVA LİG TV İZLE DİYE YAPTIM LİG BAŞLAYINCA PAYLAŞIYORUM TARAFTAR SAYFALARINDA YAKLAŞIK 200 300 KASIYORUM DERBİ MAÇLARDA ÖZELLİKLE GALATASARAY FENER MAÇINDA BU SAYI 800 900 A ÇIKIYOR DÜŞÜNSENİZE 90 DAKİKADA 900 BEĞENİ VEYA 900 ABONE YAPACAKSIN KARAR SİZİN YAPTIRMAK İSTEYENLE BUYURSUN MESAJ ATSIN....SADECE KENDİME YAPIYORDUM FAKAT BU BÜYÜK SAYFASI OLANLAR KENDİLERİNİ ÇOK BEĞENDİKLERİ İÇİN SİZLERLEDE PAYLAŞACAM AZ BEĞENİLİ SAYFA KALMASIN :) 2 SENEDİR KULLANIYORUM BU ARADA Bİ SORUN OLMADI HADİ SELAMETLE...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tarkan öldü uygulamasını da yapan senmiydin?
saçma sapan iş yapmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5