İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[OTO ONAY] Yepyeni GOV-EDU-BEL-K12.TR link paketi!

# MujaHeed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar.
50 adet gov.tr backlink kastık zamanında, Allah'a şükür yüzümüzü kimseye kızartmadan işimizi yaptık. detaylı araştırmalarım sonucu azımsanmayacak bir miktarda oto-onaylı ziyaretçi defterinden oluşan yeni bir paket hazırladım. buyrun özelliklerine bakalım:

V6Szi.png
Domain uzantıları: BEL.TR / ORG.TR / K12.TR / GOV.TR
V6Szi.png
Sitelere girerek onaylanmış yorumları analiz ediyorum, yayımlanmaya uygun yorumları gönderiyorum.
V6Szi.png
Toplada 50 tane ziyaretçi defteri var, 17 tanesi oto-onay / anında linkleriniz yayında :cool:
V6Szi.png
oto-onay olan ziyaretçi defterlerine ping atıyorum
V6Szi.png
ziyaretçi defterinin kapanması, 404 vermesi, veya bilumum ekstrem durumlarda yedekteki ziyaretçi defterlerine yorum göndererek açığı kapatıyorum.
V6Szi.png
ödemeyi aldıktan 24 saat sonra işi teslim edemezsem ücretinizi iade edip çalışmanızı ücretsiz tamamlama sözü veriyorum.

Trustrank'ı yüksek sitelerden otorite backlink almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye edilir.
ÜCRET: 15 TL.
ÖDEME: misli.com / kuveyt türk

Ekleme: ÖNEMLİ: webmastersitesi.com bu çalışmayı yaptırırken bizi tercih etti, siz de bu hizmeti almak için acele edin!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5