İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[Otomatik Arama Motoruna Kaydolun] Active WebTraffic 7.0.8

derzulya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
8073.jpg

Boyut : 3.09 Mb

Kısıtlama : 30 Günlük
Tanıtım : Eğer bir web siteniz var ve yeterli derecede tanıtılmadığını düşünüyorsanız bu programı bilgisayarınıza indirmeniz yeterli olacaktır. Programa web sitenizin adresini, başlığını, anahtar kelimelerini yazıyorsunuz otomatik olarak binlerce arama motoruna web sitenizi kayıt ediyor. Programın içersinde keyword üreteci ve en çok aranan keywordları bulma, sayfa hakkında rapor alma, metatag üretme, ftp'ye aktarma gibi özellikler de bulunuyor.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
98-99 gibi ben bu tarz programlara fena kafayı takmıştım. Denemediğim program kalmadı desem yeri var. Herşeyin para oldugu günümüzde bu işi beadava yapacağını söyleyen bir programa inanmam ben açıkçası :)

akifokur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş bunu indirdim açtım içinden uygulama uzantılı bi dosya çıkıyor.tıklayınca notpad de bir sürü link ekleme sitesinin adresi çıkıyor.proğram vs yok

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Dosya viruslu indirenler acil sekilde sismtelerini antivirus ile tarasınlar.

derzulya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu konu bana ait değildir. şifrem çalınmıştı ve açılmış. tüm arkadaşlardan özür dilerim. umarım kimse mağdur olmamıştır

murat_arikan_22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
8073.jpg

Boyut : 3.09 Mb

Kısıtlama : 30 Günlük
Tanıtım : Eğer bir web siteniz var ve yeterli derecede tanıtılmadığını düşünüyorsanız bu programı bilgisayarınıza indirmeniz yeterli olacaktır. Programa web sitenizin adresini, başlığını, anahtar kelimelerini yazıyorsunuz otomatik olarak binlerce arama motoruna web sitenizi kayıt ediyor. Programın içersinde keyword üreteci ve en çok aranan keywordları bulma, sayfa hakkında rapor alma, metatag üretme, ftp'ye aktarma gibi özellikler de bulunuyor.

sagollasın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5