Otomatik Backlink Kontrol Edici - Dofollow/Nofollow/Kırık Link Kontrol Edici Chrome Eklentisi

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
16 Kasım 2008
Mesajlar
530
Reaction score
21
Konum
istanbul
unnamed%2B%25281%2529.png


Sizlere bugün güzel bir Chrome eklentisinden bahsedeceğim. Automatic Backlink Checker adlı eklenti bir web sayfasında hangi linklerin dofollow mu nofollow mu olduğunu sizin belirleyeceğiniz arkaplan rengi ile belirgin hale getiriyor. İstediğiniz zaman durdurabilir, istediğiniz zaman açabilirsiniz. Ayrıca sitedeki kırık linkleri de bulabiliyor. Kaç adet dofollow ve kaç adet nofollow olduğunu gösteriyor.


1.png


Bu eklentinin şöyle avantajları var:

- Backlink almaya çalıştığınız sosyal ağlarda, sosyal imleme, blog, blog yorum ve diğer ziyaretçi veya üyelerin link ekleyebildiği yüksek otoriteli sitelerde hangi alanlara link eklediğiniz de dofollow backlink alacağınızı gösteriyor.
- Daha az efor harcayarak dofollow backlink alanlarına linklerinizi ekleyerek sitenizin otorite puanının yükselmesine yardımcı oluyorsunuz.

unnamed%2B%25282%2529.png


unnamed.png


İndir

https://chrome.google.com/webstore/...ecke/fkllkmgclnabanhckclcipnddfbindan/related

Makale kaynağı:
ercanatay.com/2019/03/otomatik-backlink-kontrol-edici.html
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst