İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otomatik backlink yapan bot ! Blog comment poster

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atesvesu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Yazılım bloglardan backlink almanızı en basite indirmek için yazılmıştır. Hepimiz google de üst sıralara çıkmak ve daha fazla ziyaretçi sahibi olmak için çalışırız. Bunu başarmanın en kolay yolu backlink almaktır. Backlink alma yollarına gelince; paralı link almak karşılıklı link değişimi yapmak bu işlemlerden bazıları. Ücretsiz backlink almak için ise dizinlere ve bloglara yorum yazmak gibi yollardan yapılıyor. Bu yazılım wordpress bloglarına yorumları elle yazmamanız ve backlink çalışmalarınızı daha hızlı bitirmeniz için yapılmıştır.

Sistem google üzerinde blog arıyarak yorum yapılabilecek sayfaları ayıklar. Sonra bilgilerimizi yazdıktan sonra yollamamıza imkan verir. Otomatik olarak bloglara yorum yapar. Bu işlem sırasında siz sadece oturup izlersiniz

Bu sistem çok cüzi bi fiyata a sizin olabilir. Elle bir gün içinde verdiğiniz zahmeti 1 saatte halledebilirsiniz. Anahtar kelimede başarıya ulaşmak hiç bu kadar basit olmamıştır

Bu Yazılımı sitemiz satın alma sayfasında domain adresinizi yazarak satın almaya başlıyabilirsiniz. Paypal üzerinden ödemenizi yaptıktan sonra sistem size download linki ve yazılım lisans kodu verir. Bunu sunucunuza atarak çalıştırmaya başlıyabilirsiniz.

Not: Burda kimseyi spam yapın diye zorlamıyoruz. Forumda dofollow blog arama programları yasal kabul edilirken bloglara yorum yapan botun yasa dışı sayılması sizce de haksızlık değil mi ? bir dahakinde bu başlığı kapatacak arkadaşın buna dikkat etmesini istiyorum. Bana bu forumda hiç kimse ben siteme link sağlamak için hayatımda hiç bloglara yorum yapmadım diyemez. Lütfen kimse bana çıkıp spammer demesin

atesvesu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu günceldir yok mu sorusu olan merak eden veya almak isteyen ?

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
eline sağlık fakat, 10 denemede ki 30 site ediyor. 3 post atabildi.demoda trackback ekranında başarı oranı çok düşük görünüyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
şimdi bu bot her konuya konu ile ilgilimi yorum yapıyor ?

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kelime ile arama yapıp her konuya tek bi yorumu ekliyor. sitenin linki ile birlikte. böylece backlink yapmış oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi