İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otomatik Bilgisayar Açma Programı

inforesim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Otomatik Bilgisayar Açma Programı
24848.gif

Şimdiye kadar hep bilgisayarınızı belli bir saatte kapatan programları kullandınız. Bu program ise sizin ayarladığınız saatte bilgisayarınızı açar ve kullanıma hazır hale getirir; eğer Windows XP kullanıyorsanız kullanıcı adı ve şifrenizi programa girerek otomatik login olma şansınız bile var.

Bunlarla birlikte bilgisayarınızı açarken sizi uyandırmasını istiyorsanız çeşitli ses dosyalarını da programa yükleyebilirsiniz.

tolgakara66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kardeşim Program Güzelmiş İnşallah Yararli Olur Bana Ve Herkeze.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İlginç doğrusu , uyku moduna geçirip gerimi açıyor nedir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
pc tamamen kapalıyken açabiliyorsa, saygıyla selamlıcam programı :D
pavır düğmesine basılmadan nasıl açacak bu yahu:peh:

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaşlar düşük güçle mutlaka yine çalışıyordur bilgisayar çünkü güç olmadan nasıl açılacakki ilginç :D

inforesim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar bazı destekleyen bilgisayarlarda bu mümkün (çoğu), Hatta bazı bilgisayarlar elektrik kesildiğinde kapanır. Elektrik geldiği an otomatik açılır. Bu program da aynen o şekil. Ama xx zamanında otomatik açmasına benimde kafam basmadı sadece paylaşmak istedim :alkış:

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Arkadaşlar bazı destekleyen bilgisayarlarda bu mümkün (çoğu), Hatta bazı bilgisayarlar elektrik kesildiğinde kapanır. Elektrik geldiği an otomatik açılır. Bu program da aynen o şekil. Ama xx zamanında otomatik açmasına benimde kafam basmadı sadece paylaşmak istedim :alkış:

3 yıllık elektrik sektöründe bulunma deneyimlerine dayanarak böyle bişeyin olması mümkün değil . ancak bios pili gibi güç enerjisi sayesinde power ediliyor olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5