İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otomatik blog yorum programı

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık bunun pek bir etkisi kalmasa da hala yapanlar var. Tabi bu manuel blog yorumlarda en büyük handikap blogların artık yüzde doksanının "nofollow" kodunu kullanıyor olması. Ayrıca çok fazla alakasız blogdan link alırsanız google sizi sandbox cehennemine atıyor ve debelenip duruyorsunuz.

Bu adresini vereceğim program blog yorum olayında alternatifi ücretli (ki bazıları 250 usd) yazılımlarla kafa kafaya denk diyebilirim.
İşleyiş mantığı şu:
önce profil oluşturuyoruz.
akabinde şu adımları izleyin:
hangi içerikli bloglara yorum bırakacaksak o kelimeyle ilgili arama yapınız. kendisi ilgili kelimelere göre otomatik olarak blogların yorum sayfalarını karşınıza çıkarıyor. bunu yaparken aynı zamanda comment bölümünde linklerin "nofollow" olup olmadığını da kontrol ediyor ve dilerseniz onları ayıklıyor.
daha sonra "post comment" diyoruz hepsi bu. yorum sayfasında sizin için boşlukları da dolduruyor.
velhasıl; tam otomatik bir blog spam programından bahsediyorum.

download:
http://www.commentkahuna.com/

Uyarılar / Önlemler
1- Program tümüyle ücretsizdir ancak sizden mail adresinizi istiyor. Bu adrese spam yapacakları garanti. Kesinlikle sık kullandığınız bir mail adresini kaptırmayınız.

2- Birbirinden çok farklı blogdan birden bire çok fazla backlink almak sandboxa girmenize sebebiyet verebilir. Kimse bana küfretmesin.

3- Blog yorum spam kesinlikle "etik" değildir.

yani kısaca:
"use at your own risk"

hamiş:
yönetim eğer bu paylaşımı etik bulmuyorsa silebilir. "VIP" bölümünde blackhatseo sırlarını paylaşmak serbestse daha fazlası için PM atabilir :) Gaza gelirsem ve vakit bulursam bu saçma sapan blog spamdan çok daha faydalı şeyler paylaşabilirim yakında.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
frameworks olayını anlayamadım ordan bir şeyler ındırmemı istiyor program ne alaka çözemedım ne ındıreceğımıde bulamadım zaten

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Böyle spam yapanlara, otomatik küfürlü mail atan program yok mu? :(
Manuel zor oluyor çünkü. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5