İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otomatik Tag Eklentisi

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar!

Öncelikle bu eklentinin ne işe yaradığını (bilmeyen arkadaşlar için) anlatayım:

Bu eklenti şu görevde bulunur;

Yazdığınız konuya zaten tag (etiket) ekliyorsunuz. Eklediğiniz taglar konu içerisinde otomatikman link olarak size geri dönüyor.

Örneğin; yazdığınız konuya selam diye bir tag eklediniz. İşte burada eklentimiz devreye giriyor. Konu içerisinde “selam” kelimelerini buluyor ve onlara link veriyor. Tema tarafımdan nacizane olrak türkçeleştirilmiştir. Hatamız ve ekslikliklerimiz olabilir..

Eklentiyi kurmak çok basittir.

Eklentini zip ten çıkarın. FTP nizde Wp-content içindeki plugins klasörüne atın. Admin paneli Türkçedir. Yönetici Panelinden kendinize göre ayarlarınızı yapınız…

Eklenti tamamen benim sorumluluğum altında olduğu için kendi sitemde yayınlıyorum..
İndirmek için Buraya Tıklayın

csfrag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Seo link eklentisiyle aynı görevi yapıyor sanırım. Verdiğin adres sitendeki başka konuya yönleniyor. Dünyada biryerler bölümünde ispanya.html

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
arkadaşlar, Wordpress'in yeni sürümleri bu eklentiyi desteklemediği için konuyu sildim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5