İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★ Otomatik Twitter Hizmeti | Tweetleriniz Otomatik Etkileşim Alsın ★

aliosmanyuksel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba. Bir sistem hazırladım. Attığınız tweetler otomatik olarak etkileşim alıyor.

Referans hizmeti tamamlanmıştır. İsteyenler iletişime geçip detaylı bilgi alabilirler.

Sistemi yeni hazırladığım için öncelikle gönüllü kullanıcılar üzerinde test etmek istiyorum.
Herhangi bir sisteme dahil olmuyorsunuz. Yani herhangi bir apiye girmenize gerek yok, sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterli.

Şuan kendim birkaç hesabım üzerinde test ediyorum ama referans olması açısından da 3 günlüğüne hizmeti 5 kişiye ücretsiz veriyorum.

Şuan için herhangi bir sorun yok ama yine de başka arkadaşların da hizmeti test edip, yorumları yazmasını istiyorum.

Referans hizmeti tamamlanmıştır. İsteyenler iletişime geçip detaylı bilgi alabilirler.

Sistemin güncellenmiş çalışma mantığı şöyle;
*Sistem her 1 dakikada sisteme girilen kullanıcıların son 10 tweetini kontrol ediyor ve atılan yeni tweet varsa etkileşim yapıyor.
*Son 10 tweete RT'ler dahil değil.
*Dakikada bir kişinin 10 tweet atması zor ama yine de bu şekilde ayarladım sistemi.
*Sistem RT yapmak için 40-180 arası bir sayı seçiyor. O kadar RT yapıyor. Daha sonra en az RT sayısı-250 arası bir sayı seçiyor ve o kadar da FAV yaptırıyor. Yani RT ve FAV sabit olmadığı için organik olarak gözüküyor.
*Birisine attığınız tweetler etkileşime girmiyor.

*Sistemde şuan 800'den fazla kullanıcı var, çoğu Türk aktif kullanıcılar ve bu sayı git gide artıyor.

Neden bu sistem?

-Her tweetinize RT ve FAV satın almaktansa aylık tek seferde alabilirsiniz.
-Sitelerinize aktif, organik user çekebilirsiniz.
-Hesabınızı aktif gösterebilirsiniz.
-Attığınız tweetlerin içeriğine göre organik takipçi kazanabilirsiniz.
-Twitter'da kitle edinebilirsiniz.

Hizmet şimdilik 1 çeşit ile geliyor;
1. Hem RT hem de Favori
(İlerleyen zamanlarda sadece RT veya sadece Favori eklenecektir.)

Hizmet detayları;
*Öncelikle Twitter hesabınızın herkese açık olması gerekiyor.
*Alınan hizmet için geri iade mümkün değil, şöyle ki apinin patlaması gibi bir durum söz konusu değil. Onun için en az 1 haftalık hizmet alınabilir ve ilk önce ücret daha sonra işlem şeklinde hizmet sağlanır.

Ücret:
Sadece sizin attığınız tweetlere etkileşim için;
1 haftalık 50 :tl (lira)
1 aylık 150 :tl (lira)

Retweet yaptığınız tweetler de etkileşime dahil olursa;
1 haftalık 80 :tl (lira)
1 aylık 200 :tl (lira)

Ödeme Yöntemleri;
Ziraat Bankası (Önceliğimdir, çünkü herhangi bir kesinti yapmıyor ve 2 dakikada ATM'den yatırabilirsiniz.)
Paypal
DenizBank
Akbank
EnPara

İletişim:
aliosmanyuksel [at] outlook.com
+905544522466
Forum üzerinden özel mesaj atmak yerine telefonla ararsanız veya Whatsapp üzerinden yazarsanız benim için daha iyi olur.

NOT: Ödemeyi yapan herkes hizmet şartlarını kabul etmiş olur.

Sevgi ve saygılarımla.

Referanslar;
Hizmeti almaya devam ediyorum. Sürekli yenilik oldu. Baya bi etkileşim alıyorum, userlarda organik.

Tşkler Osman hocam.

Multi konudur.
R10 - ★ Otomatik Twitter Hizmeti | Tweetleriniz Otomatik Etkileşim Alsın ★

konukulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Osman hocam işin babasıdır.

Sürekli çalışıyorum kendisiyle :)

fatih1399

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ali Osman işini 10 numara yapan kardeşimizdir. Güvenilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5