İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Otomobil Sitesi Tutarmı ?

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar otomobil resimleri, bilgileri, tartışma formu, videoları vs şeklinde bir site düşünüyorum sizce tutar mı ?

Otomobille ilgili olan siteler var bunlardan devamlı takıldığınız siteler yani kaliteli web siteleri var mı rakip olabileceğim :)

Elimde 3 tane ücretsiz otomobille ilgili blog siteleri var yeni açarsam siteyi içerisine biraz içerik ekledikten sonra o blogları yeni siteye yönlendirmeyi düşünüyorum :) Bloglardan üçünün toplam tekil hiti 200 250 civarı..

Yorumlarınızı alabilirmiyim ?

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Açarsan ilk devamlı kullanıcını kazanmış olursun :D seviyorum arabaları :) yardımcıda olabilirim. Bunlar dışında yorumuma gelince... Kaliteli içerik her zaman tutar dostum.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Açarsan ilk devamlı kullanıcını kazanmış olursun :D seviyorum arabaları :) yardımcıda olabilirim. Bunlar dışında yorumuma gelince... Kaliteli içerik her zaman tutar dostum.

Kaliteli içerik derken otomobille ilgili genelde teknik sorunlar ve cevaplar aranıyor internette eğer o yönde olursa teknik destek vermek zor olur.. Renault harici markalarda :)

Araba resimleri videoları vb şeylerle tutarsa aşırı derecede arşivim ve takip ettiğim yabancı forum siteleri var onlardan alıntı yaparak olursa olabilir..

Weaster88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arabalara çok ilgim var. Bir kullanıcı daha kazanırsın :)

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arabalara çok ilgim var. Bir kullanıcı daha kazanırsın :)

Teşekkürler açarsam kesinlikle bekliyorum ikinizi :)

Peki arkadaşlar sizce nasıl olmalı bi otomobil sitesi..

Benim kafamda portal & forum şeklinde mybb veya smf var.. Vbulletin ücretli olduğu için ona pek bulaşmak istemiyorum..

Wordpress veya joomla portalla smf veya mybb forum nasıl gider ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5