İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oturduğunuz yerde terliyor musunuz? İçeri buyrun o zaman...

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu minderle yazın oturduğunuz yerde terlemeyeceksiniz.

Fişsiz, şarzsız, elektriksiz. Tamamen içindeki özel sıvı ile kendini serin tutar.

Fiyatı: 15.90 tl dir. İnternette araştırırsanız bu fiyatın ortalama fiyatların altında olduğunu göreceksiniz.

PTT Kargo ile kapıda ödeme mevcuttur. Yurtiçi, Aras, Mng, Sürat kargo ile gönderim yapılır.

Mevlüt Gök
0506 303 57 05
[email protected]

Diğer ürünlerimizi www.ilgincler.com dan görebilirsiniz.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
siirvehikaye ürün hakkında daha detaylı bilgi verebilir misiniz ?

Boyutları nedir ?
Ne şekilde kullanılabilir ?
Sıvının patlama ihtimali var mıdır varsa bu sıvının teması ile bir zarar olur mu ?
Birde serin tutar diyorsunuz acaba derece olarak bir değer verebilir misiniz ?

Çok soru oldu galiba ama merak ettim.

Hayırlı satışlar.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siirvehikaye ürün hakkında daha detaylı bilgi verebilir misiniz ?

Boyutları nedir ?
Ne şekilde kullanılabilir ?
Sıvının patlama ihtimali var mıdır varsa bu sıvının teması ile bir zarar olur mu ?
Birde serin tutar diyorsunuz acaba derece olarak bir değer verebilir misiniz ?

Çok soru oldu galiba ama merak ettim.

Hayırlı satışlar.

Merhaba, boyurtları 33 e 33(diz üstü bilgisayar boyutlarında ortalama.

Kullanımı: Oldukça basit. Oturuyorsunuz ya da bilgisayarınızın altına koyuyorsunuz(dizüstü bilgisayarınız çok ısınıyorsa oldukça işe yarıyor bu minder) ortalama 40-45 dakika sonra ısınıyor. Üzerinden 5 dakikalığına kalktığınızda tekrar soğuyor. Kullanımı bu kadar.

Sıvının kasten upraşmadıkça patlamaz. Patladığında da bir zararı olmaz, zararı olduğunu hiç duymadım.

Derece olarak bi değer veremeyeceğim ama bazen soğuktan dolayı kalkmak durumunda kaldığımı söyleyebilirim.

Bu minder bu sene çıktı. İstanbul üniversitesi öğrencilerinden birirnin icadı. İnanılması güç ama gerçekten güzel bir ürün.

Üründen memnun kalınmadığında geri alırım(kargo alıcıya ait)

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5