İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oturduğunuz yerde terliyor musunuz? İçeri buyrun o zaman...

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu minderle yazın oturduğunuz yerde terlemeyeceksiniz.

Fişsiz, şarzsız, elektriksiz. Tamamen içindeki özel sıvı ile kendini serin tutar.

Fiyatı: 15.90 tl dir. İnce minderin fiyatı 12.90 TL dir.

İnternette araştırırsanız bu fiyatın ortalama fiyatların altında olduğunu göreceksiniz.

PTT Kargo ile kapıda ödeme mevcuttur. Yurtiçi, Aras, Mng, Sürat kargo ile gönderim yapılır.

Mevlüt Gök
0506 303 57 05
[email protected]

Diğer ürünlerimizi www.ilgincler.com dan görebilirsiniz.

Münderi alıpta yorum yapan iki arkadaşımızın yorumları:

1 adet minder alınmıştır.
Yaklaşık 2 saattir kullanıyorum sorunsuz, muhtemelen bikaç tane daha sipariş vericem bikaç gün içinde :)

2 adet ürün alınmıştır,ürünler aynen belirtildiği gibidir,şu an serin serin üzerinde oturmaktayım,güvenilir alışveriş.

Aşağıdaki fotoğrafları cep telefonumla çektim. FARKLI ÇEŞİTLER BULUNMAKTADIR.

image262.jpg

image263s.jpg

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Mevlüt hocam içindeki sıvı diyorsunda bu minder ben oturunca patlarmıki acaba 132 kg kaldırabilecek kadar güçlümüdür :eek:

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ağırlık konusunda bir sorun yok arkadaşlar. Minder patlamaz. Bildiğiniz gibi sıvı değil. Patlarsa da yenisini veririm. Garantim mevcut(kargo size ait olur)

Almak isteyen olursa, isim, adres ve tel nosunu bildirmesi yeterlidir. Kargoyu aldıktan sonra da ödeme yapabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5