İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

outlook express te sorun

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar

Benim bi sorunum var biliyorum ayni konu basligi ile konu acmistim ama hala cozum bulamadim.

Outlook express te mail gonderemiyorum.Mail aliyorum fakat gonderemiyorum.Makina su anda sifir ne virus programi var ne de guvenlik ayarlari acik.Engelleme fln hic bisi yok.Ayni mail adresini arkadasa verdim o denedi onda mail calisiyor.Ama bende nie calismiyo nie ben mail gonderemiyorum

Yardimci olursaniz cok sevinirim

eRme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım merhaba ,
Sorun hala çözülmediyse birkaç soru sorayım ona göre yardımcı olmaya çalışayım .
Email hotmail mi değilse nedir ? Sorun devam ediyorsa , cevaplarsın ona göre bilgim dahilinde birşeyler söylerim :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
TTNET 25. portları kapatmıştı sebep bu olabilir. Alıyor ama gönderemiyorsanız durum bundan ibarettir. 4440375 i arayıp durumu anlatıyor ve 25. portunuzun açılmasını istiyorsunuz. Size alternatif gösterirlerse sesinizi yükseltmekten çekinmeyin.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım merhaba ,
Sorun hala çözülmediyse birkaç soru sorayım ona göre yardımcı olmaya çalışayım .
Email hotmail mi değilse nedir ? Sorun devam ediyorsa , cevaplarsın ona göre bilgim dahilinde birşeyler söylerim :)

Ehehe arkadasim bir yil once yazmisim konuyu :) Hortlamis sanki :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5