İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Outlook ta mail geliyor ama gönderemiyorum

W

wapekiz.com

Misafir
Merhaba,
Outlook ta mail gelirken hiçbir sorun yok ama göndermek istediğimde böyle bir hata veriyor.Acaba bilgisi olan var mı ?

'wapekiz.com - Gönderiliyor' görevi bir hata bildirdi (0x800CCC65) : 'Giden (SMTP) e-posta sunucunuz bir iç hata bildirdi. Bu iletiyi almaya devam ederseniz, sunucu yöneticinize veya Internet servis sağlayıcınıza (ISP) başvurun. Sunucu yanıtı: 503 valid RCPT command must precede DATA'

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesaplarda gönderilen posta ayarlarında "sunucu kinmlik doğrulaması gerektiriyor" seçeneğinin seçili olması gerekiyor.. Hata kodu ona mı ait bilmiyorum ama gönderme sorunlarında başlıca sebep bu oluyor..

W

wapekiz.com

Misafir
Hesaplarda gönderilen posta ayarlarında "sunucu kinmlik doğrulaması gerektiriyor" seçeneğinin seçili olması gerekiyor.. Hata kodu ona mı ait bilmiyorum ama gönderme sorunlarında başlıca sebep bu oluyor..

evet dediğin ayarı buldum,sorun ondaymış,teşekkür ettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5