İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Overture çek geldi???

O

OLTA

Misafir
Arkadaşlar dün bana overture'Den 1.68$ çek geldi,
ama ne iştir ben öyle bir hesabım olduğunu hatırlamıyorum,
overture.com'a girdim adamlar fastclickle çalışıyormuş

bana niye çek gönderdi bunlar?
önceden kendilerimi yapıyordu ki affiliate programını

M

MrManson

Misafir
banada çek geldi ben cok öncelerden calısıyordum

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
goto.com'un arama kutusu vardı meşhur ona üye olduysanız onun parası , zamanında 250$ almıştım, ne güzel günlerdi.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla overture tr yi bi alsa çok süper olur.Tadından yenmez :)

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanyada kuzenim var onun adresini verecem türkiyeyi kabul etmeyen bütün sponsorlara o parayı alır artık bana gönderir göndermessede canı sağolsun :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
hehee bana 5 cent lik yollamışlar. nedeni befree ile bağlarını kesmeleri ve alacaklı hesap kalmamasını sağlamak

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi çerçeve yaptır as evin bi köşesine.bi gün bunun 100000 katını kazanırsın oturur neydik ne olduk dersin :)

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla sağlamlık bi tarafa sponsorun babasıydı google dan önce (searchlar arasında). Şimdide arama sonuçlarının hepsine para veren nadir sponsorlardan.Hala PPC sitelerinin BüyükBabası

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlaşılan bu ay overture'dan herkes bir çek alacak :)

Overture hiç şüphesiz mükemmel bir sponsor idi ama tıklama başına 2 cent vermesinin ne kadar düşük kaldığını şimdi google ve diğer kardan para veren sponsorlarla karşılaştırınca daha iyi anlıyoruz :) Neyse... her tıklamaya para vermesi ayrı keyifti tabii :) İleride adsense türü bir şekle bürünebilirse ne kadar iyi olur dimi :)

M

MrManson

Misafir
ben befree ile calısıyordum fakat 45$ varken bırakmıstım ki 45$ gelmedi bana 20 cent geldi. Açtım ve güldüm sonra attım..

T

tikkyboy

Misafir
sanırım rekor bende: 4,68 :) adamlar her zaman çekimi yollamıştılar sağolsun zamanında çok iyi kazanmıştım (goto + mp3.com'dan)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5