İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öylebir ruya gördümki :D

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
şimdi okuldayım dışarda masalar var bi kız var çok güzel :) az utangaç, benimde elimde leptop var asosyal gibiyim :D kızın yanına gittim cs oynuyorum ben şimdi kız iyi oynuyorum diye hoşlandı, 1-2 saat geçti elini bacağımın üstüne attı orda bittim ben :D, aşık olmuştum zaten bide elini atınca tam oldu, sonra nasıl olduysa cs nin içine girdik, ikimizde ct yiz 2 kişi daha var ama onları tanımıyoruz aşkım ile ben gidiyoruz şimdi bi kabin gibi biyer var oyunun içinde aniden yanımdaki adam canavar oluyor ben onu tutuyorum camdan denize fırlatıcam(denize deyince ölüyorlar, gemideyiz) sonra tam attım derken demire çarpıyor 50cm den yırttıyor. atamıyorum. sonrada aşağıda düştü işte ben orda korkuyorum :D orda bitti uyandım, sonra yine yattım :), sonrada ruyamda rıhtımdayım, düğün olucak(başka rüya tabi o canavar kız falan gitti :( ) suikast uygulayacaklar bende ordayım. düğünün olmasına 20dk var daha ben bi kitap alıyorum orda yazıyor talimatlar kitabıda meb den alıyorum işe bak :D, sonrada kitabı okuyorum işte anlattığım gibi olayı anlatıyor. suikastçiyide tanıyorum oda malı hazırlıyor, adamın planı şu: arabayla rıhtıma gidecek geline hızlıca çarpıcak. sonrada arabama denize düşünce arabanın arka camlarına ateş edecek, arkacamdan dışarı çıkıcak(bunu ruyamda canlı canlı gördüm :D) sonrada polis falanda var düğüne 5dk kalıyor. ben gidiyorum polise söylüyorum işte olacakları adam bişeyler yapıyor ama anlamıyorum orayı bi kişiyi vuruyordu ama vurmadı :D sonra ben meb"e geri gittim ders başlamış ne alaka diceksiniz bende bilmiyorum :D hoca vardı, sınıfa girince görev kitabı elindeydi bende almak istedim zorla verdi :D 2-3 soru sordu soruları hatırlamıyorum, sonra çıktım adam suikasti gerçekleştirmişbile ben gidene kadar :D ondan sonra uyandım, ama en çok o aşkli yeri sevdim uyyyyyy yyyyyyyy :aşık: :hmmm:

ruyada aşık olmak
aksiyon yaşamak
bunlar ne anlama geliyor hani derler ya birinin öldüğünü görmek onun ömrünü uzatırmış diye :hihi:

aşk aşk aşk off :D kıza pc ile hava attım aşık oldu bana of ya hağla aklımda :D:alkış::aşık::aşık:

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
bende hemen pc yi alıp sahile gidiyorum bakalım bende tavlayabilecekmiyim ama ben cs değil fifa 11 oynayacam :)

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
1) Oyunlara ara ver
2) Yatarken üstünü iyi ört :)

valla her gün 1-2 saat iyinette 2-3 saat oyunda 3-4 saat genel internette :p bazen canım sıkılıyo içeri gidip tv izliyom :) bi pvp açıcam açıyım zaten sonrada işe girdim günlük 5-10 tl veriyorlar. bu yaza kadar 600-700tl yapıp seolu vb açıcam :) ordanda insanların kişisel reklamlarını koyucam :), adsense koymayı düşünmüyorum pek. ban yerim diye korkuyorum 4 sene boyunca açık kalıcak site, 4 sene sonra koyucam askere gidecek yaşım gelicek. ondan dolayı 1 sene olmam zaten internette :)

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Çok fazla kantır sıtrayk oynuyorsun sen :D Biraz ara ver :D

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
tmm zaten kolay da oynarım paso gole bogacam ortalıgı hava atarım iyi :D

bilgisayarın kaldırırsa maxpayne 2 oyna derim :D süper havalı gösterir seni slow motion özelliği var bilirsin :D, neyse kolay gelsin kısmeti senin başına :)

Ekleme:
Çok fazla kantır sıtrayk oynuyorsun sen :D Biraz ara ver :D

olmaz :D başka oyun yokki :D aksiyonsuz sevdiğim bi oyun bulamadım ben. bi buldum diyorum oda çok zor oluyor, mesela gta 4 ün RP sini yapsalar güzel olur, adam kesmeden arabadan adamı indirip tekmelemek gibi şeyler olmasa harika olur aslında. RP sevenler için güzel bir özellik :) ben şimdi gta 4 oynasam :D şehirde dolaşsam, bi adam gelecek çarpacak bişey olucak bende arkamı dönüp roket sıkıcam yani ben tutamıyorum kendimi abicim ya :D :peh:(pisikopat :D) :alkış: :D

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Delta fors oyna kal of dati oyna :D

niye türkçeyi bukadar çok seviyosun :D ben delta forsu oynadım playstation 1 de :D

kaly of duty 1 i bitirdim pc 2 yi kaldırmadı valla param olsun 3bin dolarlık pc yapıcam level ağustos sayısını alanlar bilir pc tavsiyeleri yeri var. 3bin dolarlık pc de zaten 10 senede geçse yine kaldırır pc :) eskiden ne güzel kuş vururduk tabanca ile tv de :D hatılıyorsundur :) alttada vuramayınca köpek gülerdi hıhıhı diye ne günlerdi be öf :) ben ben bi türlü anlamazdım uyduruk bi tv ye o atariyi bağlayıp tv nin o tabancanın nişan ettiği yeri görmesi? ulen nası görüyürdu :D tv 2011 yılından kalıp ateri 2005mi uleyn :kızdım:

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
PC bi 8 GB Ram tak + Ekstradan bi 2 GB Nvdia gforce sx 2500 Ekran kartı taktır tamamdır :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
rüya terk 11second
üstünü iyi ört:D

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
normalde rüyada bu kadar şey hatırlaman çok güç. orası da ayrı bi garabet :)
istek ve arzularla doldurulmuş deriz araları rüyanın. bilinçaltının da bi yansımasıdır rüyalar :D
bi arkadaşın dediği gibi oyunlara ara verip sokağa çık az.

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
rüyalar bilinçaltının taşıdğı duygu tonu nun yorumlanmasıdır...

gerçek hayata göre saçma görünsede, mental açıdan yorumlandığında çok akılcı durumlar yaşanabilir...

hayatını bilmiyorum ama, Aşk olayının hayatında tam anlamıyla olmadığı, olsa bile tam doyumlu olmadığı istediğin şeylerin tam yaşanmadığı işareti var... DiS yani kendini bilinçaltı düzeyde değersiz hissetmenden dolayı bu boşluğu dışarıdan doldurmaya çalışıyosun... yani birinin seni kabul edip onaylaması için bir meziyetin olmalı anlayışın var... Kızı oyun sayesinde tavlaman, ASLINDA BU BOŞLUĞU GERÇEK HAYATINDA SAATLERCE PC BAŞINDA DURARAK kapattığın anlamınma gelir.

sukikast, cs yada fiziki görülen metaryeller... aksiyona çok odaklanmandan dolayı DUYGU TONU dediğimiz kısmı öyle görmüşsün. Çünkü bilinçaltın sana mesaj vermek istediğinde sana en yakın metaryelleri kullanmak isteyecektir...

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
rüyalar bilinçaltının taşıdğı duygu tonu nun yorumlanmasıdır...

gerçek hayata göre saçma görünsede, mental açıdan yorumlandığında çok akılcı durumlar yaşanabilir...

hayatını bilmiyorum ama, Aşk olayının hayatında tam anlamıyla olmadığı, olsa bile tam doyumlu olmadığı istediğin şeylerin tam yaşanmadığı işareti var... DiS yani kendini bilinçaltı düzeyde değersiz hissetmenden dolayı bu boşluğu dışarıdan doldurmaya çalışıyosun... yani birinin seni kabul edip onaylaması için bir meziyetin olmalı anlayışın var... Kızı oyun sayesinde tavlaman, ASLINDA BU BOŞLUĞU GERÇEK HAYATINDA SAATLERCE PC BAŞINDA DURARAK kapattığın anlamınma gelir.

sukikast, cs yada fiziki görülen metaryeller... aksiyona çok odaklanmandan dolayı DUYGU TONU dediğimiz kısmı öyle görmüşsün. Çünkü bilinçaltın sana mesaj vermek istediğinde sana en yakın metaryelleri kullanmak isteyecektir...

seni tanımıyorum demişsin ama bu sayede kendin yazdığın bu yazıyıla beni bilmediğin halde %70imi tanıttın :), kendimi değersiz hissetmiyorum sadece asosyalim ve aşırı derecede utangaçım, yani şöyle anlatıyım bilmediğim bir alış veriş merkezine tek başıma gidemem :D bildiğimede gidemem dolmuş param olsada gidemem, ama trilyoner olsam, aşkım olsa limuzinim olsa giderim. peki neden diceksin, çünkü öz güven kazanıyorsun altında araba var paran var para olunca biri sana bişeyde diyemez sana saygı duyar seni sever sayar, bilmediğin şeyi öğretir, ama paran olmasa çulsuz gibi gitsen hepsi tersine döner; evladım bi ucuz giysi varmı 10-15tl lik diceksin dükkan sahibine, adam defolu vericek, yada dükkandan kovucak. :sarıl: :uyku:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
psikolojide buna vazokonsraktif atılımgaçlarının tam olarak açılmaması deniyor, olaylardan çok çabuk etkilenebiliyorsun, birbiriyle bağlantılı olmayan abuk subuk rüyalar görüyorsun, sokağa çıkman daha mantıklı, şöyle de yapabilirsin, uzun zamandır görmediğin insanları görmeye git, yıllardır görmediğin okul arkadaşını bul, ve artık kendine bi kız bul. hayat böyle daha az çekilmez oluyor. bi bakmışsın internet itici gelmeye başlamış. bi bakmışın memleketinin piknik alanındasın her pazar... bazen sosyalleşmek herşeyi iyileştiriyor.

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
seni tanımıyorum demişsin ama bu sayede kendin yazdığın bu yazıyıla beni bilmediğin halde %70imi tanıttın :), kendimi değersiz hissetmiyorum sadece asosyalim ve aşırı derecede utangaçım, yani şöyle anlatıyım bilmediğim bir alış veriş merkezine tek başıma gidemem :D bildiğimede gidemem dolmuş param olsada gidemem, ama trilyoner olsam, aşkım olsa limuzinim olsa giderim. peki neden diceksin, çünkü öz güven kazanıyorsun altında araba var paran var para olunca biri sana bişeyde diyemez sana saygı duyar seni sever sayar, bilmediğin şeyi öğretir, ama paran olmasa çulsuz gibi gitsen hepsi tersine döner; evladım bi ucuz giysi varmı 10-15tl lik diceksin dükkan sahibine, adam defolu vericek, yada dükkandan kovucak. :sarıl: :uyku:

DIS sendromu zaten bilinçli olarak farkedebiliceğin bir sorun değil dostum... toplumumuzun %90 ında olan bir durum bu...bu ancak bilinçaltı düzeydeki çekirdek inançlarının oluşturduğu meta haritaların keşfiyle ortaya çıkacak bir durumdur. Bu çekirdek inançlar 0-2 yaş arası beyin teta dalgası yayarken algıladığın dış dünya... 2-4 yaş arası duyduğun ilk kelimeler... 4-10 yaş arası evindeki ortam ve sana inandırılanların toplamıdır...

Seni tanımıyorum derken, ismini bilmiyorum, yüzünü, sesini... ozman daha çok fikir sahbi olurdum... ama aldığım eğitimler, tecrübelerim, kendi gözlemlerim yazıdan dahi karakter tahlili yaptırır durma getirdi beni...

sadece sen değil 50-60 yaşında karşıma gelip kendini o anda yeni tanıyanları çok gördüm... Bir şeyi 20 yıldır öyle sanıyosun diye öyle olması gerekmez.. :)

Çok bilmişlik taslamıyorum yanlış anlama... bende geçtim bu yüzleşme döneminden... ;)

zengini fakiri, çirkini, mankeni ile çalıştım... ÖZGÜVEN HER NE KADAR ÖYLE SANILSA DIŞARIDAKİ ŞEYLERLE TAMAMLANACAK BİR KAVRAM DEĞİLDİR... Para ve Aşk ın getirdiği özgüven (İKİNCİL) yani sahte özgüvendir... bir kaç ay içinde yerini yine depresyona bırakır...

bana inanıp inanmamanın bir hükmü yok... şimdi görmezden gelsen bile hayat sana bunu yaşatacağı paradigmalarla hatırlatacaktır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi