İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oyna kazan

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arsenal-manchester united 2 banko
alkmaar-twente 1 banko
Karlsruher - Bayer Leverkusen 2 banko
Grenoble - Marseille 2 banko
schalke-b.münih 2
s.lizbon-porto 2
fenerbahce- galatasaray 2
Osasuna -Atletico Madrid 2

sistem alanında -2,3,4 işaretleyin eğer hepsi tutarsa 1 milyar veriyor kupon bedeli 11 milyon bol şanslar

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bankoların fazla olması kuponun yatmasına sebep olabilir ancak bankolar tutarsa büyük paralar kazandırır bu kupon...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
tutmaz !
fenerbahçe - galatasaray : 1

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peep bende koyu bi fenerliyim fakat duygu değil mantık ile oynadım suan fenerbahce top oynamıyor arsenalle berabere kalınan mactada oynamadık gs ise bu sene iyi zaten kupon sistem ben o derbi riskini aldım ve 2.70 oranla gsye oynadım ayrıca alexin yetişmesi şüpheli yetişse bile sakatlıktan yenı cıkan bi adamın verceği verim ondanda şüpheli

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
peep bende koyu bi fenerliyim fakat duygu değil mantık ile oynadım suan fenerbahce top oynamıyor arsenalle berabere kalınan mactada oynamadık gs ise bu sene iyi zaten kupon sistem ben o derbi riskini aldım ve 2.70 oranla gsye oynadım ayrıca alexin yetişmesi şüpheli yetişse bile sakatlıktan yenı cıkan bi adamın verceği verim ondanda şüpheli

galatasaray için kadiköy her zaman bir kabus
fenerbahçe maça çok güzel hazırlanıyor ayrıca.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arsenal maçı kuponundaki en tehlikeli maçtı. O maçtan yattı.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öylesine değil ölesiye desem ?

Galatasaray takım olarakta form olarakta daha iyi bu sene. Yarın Zico atlasa gelse takımı sahaya sürse derdimki Fener alır. Bu şartlar altında beraberlik iyi sonuç.Hatta Aragones Arsenal maçında takımı iyice geriye çekip arkaya top atılmasını engellemeye çalıştı. Arsenal iyi takım genede dar alanda bir kaç top atabildiler arkaya ama kaçırdılar golleri. Galatasarayada aynı sistemde oynarsa maç kitlenir 0 biter. Ama Arsenalden önceki sistemi ortaya sürerse Galatasaray zorlanmaz maçı kazanır.

Çözemiyorum ben bu adamın oyun sistemini hangi mantaliteyle kurguladığını. Böyle bir sistemi oynayabilmek için defansında edu ve luganodan çok daha kaliteli adamlar olmalı forvetindede ani kontraya çıkacak youla tarzı martins tarzı çok hızlı adam olmalı.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gs-fb maçını ise %60 fb %30 berabere %10 gs alır diyorum. zira gs chealse'ye beş atsa gelir fenerden beş yer. bu yıllardır böyle.

3-1 :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
1608.gif

3 maça 9.5 oran :)
fener maçı çözülebilecek bi maç deil , uzak durunuz

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
karar verdim "Fenerbahçe"ye oyna kazan yapcam :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5