İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyna ve Kazan - Ödeme kanıtlı (Kuruluş: 01.09.2016)

JeeTx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OYUN OYNAYIP PARA KAZANALIM

Merhaba arkadaşlar,

Gerçekten internet üstünden yatırım ile para kazanmak istiyorsanız bu siteyi size öneririm. 1700 TL yatırdım ve 10,5 TL günlük gelirim var. Yakın zaman içinde 5800 TL daha yatıracağım.

Mantığı nedir?

Paranızı yatırın ve sitede ki hayvanlardan alın. Saatlik üretim yapsınlar. Aldığınız hayvanlar 365 gün yaşar. Yatırdığınız paranın %300'ünü size 1 yılda kazandırır.

Peki bu site nasıl kazanıyor?

Arkadaşlar sizler yatırım yapıyorsunuz ve şirket bu yaptığınız yatırımlar ile gerçek hayatta inek, tavuk, koyun ve arı gibi hayvanlar alıyor. Kendi yaptığı ürünleri kendi şarküteri dükkanında satıyor. Bursa'da şuanda 2 adet şarküteri dükkanı var. Ürünler doğal olarak fazla geliyor çünkü şuanda sitede 700.000 TL civarı bir yatırım var. Doğal olarak kendi dükkanlarına yeteceği kadar ürünü dükkanlarına koyuyor ve artanını Sütaş gibi firmalar ile antlaşması olduğundan oralara 1. elden ürünlerini satıyor. Doğal olarak bizim yatırımlarımız ile aldığı hayvanlar kısır değil tabii ki bunlar ürüyor ve buradan da kendi kazançları daha çok arttırmış oluyorlar.

Peki sen ne kadar zaman harcıyorsun?

Ben depoyu 12 saatte dolacak şekilde geliştirdim. Günde 2 sefer giriyorum ve şuanda başka bir şey yaptığım yok. Gördüğünüz gibi bir buçuk haftada bir para çekiyorum.

Peki bu sistemin riski nedir?

En güzel yanı da bu arkadaşlar. Bu sistemde yasakpara gibi bir şey söz konusu değil. Yatırdığın para kadar yani yatırımın kadar gelirin olur. Sen sadece yatırımını yapıyorsun ve şirket senin paranı ve tüm üyelerin parasını şirketi büyütmek için kullanıyor. Şirket büyüdükçe kazançları artıyor, kazançları arttıkça size yatırımınızın karşılığını veriyorlar.

Peki ödeme konusu nasıl oluyor?

Şirketin Papara ile antlaşması var. Sitede en az 20 altın (20 TL) biriktirdiğiniz takdirde ve siz bu 20 altın (20 TL) çekmek istediğinizde yaklaşık 30 saniye içinde otomatik olarak paranız yatırılıyor.

Peki ödeme puanı var mı?

Hayır ödeme puanı yok. En az 20 altın (20 TL) yap ve 30 saniye içinde çek.

Peki şirket ve site ne kadar yasal?

Şirket sizden aldığı ve size verdiği her kuruş için devlete vergi vermekle yükümlüdür ve vermektedir. Kısacası site tamamen yasaldır. İllegal bir şey söz konusu bile değildir.

------

Daha fazla sorularınız için facebook adresinden bana ulaşabilirsiniz; https://www.facebook.com/profile.php?id=100008479158705

------

Neden referans linki ile üye olmalıyım?

Siteye benim yada başkasının davetiyesiyle ile kayıt olmanız sistem işlemlerinizde ki önceliğinizi arttırır. Üstelik en önemli kısmı ise 15 altın (15 TL) başlangıç ile başlarsınız ve bu da başlangıçta 1 hayvan almanızı sağlar.

Referans linkimden kayıt olursanız bana destek olmuşta olursunuz.

Nasıl kayıt olurum?

Altta ki linke tıklayın ve açılan sayfada "Yeni Üyelik" kısmına tıklayın. Gerekli bilgileri doldurup siteye üye olabilirsiniz.

Kayıt linki: https://www.ciftlikbank.com/Login/main/12937

------

Ödeme kanıtı:

[IMG]http://i.hizliresim.com/vZkmpm.jpg[/IMG]

------

Şirket sahibi: MEHMET AYDIN

Şirket kuruluşu: 01.09.2016 (Tamamen işleyişe giriş tarihi)

Şirket adresi: Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi No:224 / Bursa, Nilüfer

Şirket GSM: 0850 346 5179

Şirket e-posta: [email protected]

Şirket official: https://www.facebook.com/ciftlikbank2016/

Tam şirket ismi: ÇİFTLİK BİLGİ İŞLEM BİLİŞİM TARIM HAYVANCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

JeeTx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu günceldir arkadaşlar. Her türlü sorununuz veya kafanızda ki sorunlarınız hakkında yardımcı olurum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5