İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oynayarak Kazandıran Oyun #ödemekanıtlı

hextacy

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar
İnternette gezinirken google reklam verilen bir oyun ile karşılaştım ve denemek istedim. siteye yatırım yapılmamaktadır. ücretsiz bir oyundur. Denemek isteyen arkadaşlar aşağıda refli refsiz linkleri verdim. Ben para çekemedim ama arkadaşıma yoladılar dekontuda mail atmışlar link:

enpara.jpg

Not: Konuyu başka taraflara çekmeyiniz lütfen.

Bu site nedir?
Para yatırmadan tamamen ücretsiz oyun oynayarak yüksek miktarda gerçek para kazanabileceğiniz çevrimiçi oyun sitesidir.

Nasıl oynanır?
Oyuna başladığınızda, size 1 adet inek verilir. Bu ineği her ayın son günü 23:59'a kadar öldürmeden hayatta tutmanız gerekiyor. İneğin sağlığı %100 doluyken 6,000 dakika ve açlığı %100 doluyken 340 dakika da azalır. Açlık süresi bittiğinde ineğin sağlığı her dakika azalmaya başlar. Sağlık azaldığında ise tekrardan sağlık yükseltilemez. Bu süreleri dikkate alarak ineğinizi öldürmeden yaşatmalısınız. İneğin açlığı tamamen bitmeden Envanter'de bulunan ürünlerden birini seçerek ineğini beslemelisiniz. İneğinizi 1 adet ürün ile beslediğinizde açlık oranı %25 oranında dolacaktır. İneğinize toplamda 4 adet ürün verdiğinizde açlığı %100 olmaktadır. İneğinizin açlığı doluyken size her dakika ürünün verimine göre süt üretecektir. Sütleri sattığınızda ise puan kazanırsınız.

Sitem nasıl çalışır?
İneğinizi beslediğinizde size süt üretecektir. Sütleri sattığınızda puan kazanacaksınız. Puanları ise oyuna gönderdiğinizde, hangi ay içerisinde puan göndermiş iseniz o ayın içinde biriken reklam gelirinden % olarak pay alırsınız. Bu yüzdelik kısım ise şu şekilde hesaplanır. Reklam gelirinin tamamı %100 eşittir. Herkes oyuna puan göndererek bu %100'lük kısımdan kendisine pay alır.(1 Aylık reklam kazancı 10.000 TL olsun, puan göndererek elde ettiğiniz kazanç oranı ise %3 olsun. Bu durumda, 300 TL Net kazanç sağlarsınız.) Oyuna her zaman puan gönderebilirsiniz.

Refli link:
gotocow.com/uye-ol/23

Refsiz link:
gotocow.com/

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bu kadar reklam yapmana gerek yoktu. Bu millet ne çekiyorsa zaten bu inekler yüzünden çekiyor. Sonra da çoban arayıp duruyoruz.

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Türk milleti kolay parayı seviyor sen oturup oynarken para kazanıyorsun. Gerçekten çok zor bir iş yapıyorsun. Her önüne gelen yere
mini.donanimhaber.com/kazandiran-oyun--138138813 bu konuyu açmanın mantığı da bu olsa gerek.

hextacy

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
konuyu baltalamak için mesaj atmayınız lütfen. durduk yere tartışmaya girmeye gerek yok :) açtığım konuda zorlama gibi bir durum yoktur... iyi okuyup anlayalım lütfen :)

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5