İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oyun eğlence para kazanma ----

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olsun en azından 2 inci mesajında böle bişi yapmıs 1 i ne acaba merak ettim bakacam

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk mesajda bu sitenin reklamı : Seri ilan toplist arama motoru oyun eğlence müzik

Seri ilan bankası iş ve eleman arayanlar arama motoru oyun eğlence müzik

Ücretsiz seri ilan verebilir, firmanıza aradığınız vasıflarda personel bulabilir, iş arıyorsanız eleman arayan firmalara...

ehuehu forum forum değil sosyete pazarı :)

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ertubay arkadaş,
Linkerin kategorileri düzenle bölümünde header ve footer kodları ekleme diye bir fonksiyonu var. Ordan her sayfana 1-2 banner eklersen, böyle karışık ve güzel olmayan bir görünümden kurtulmuş olursun.

Sponsorları örnek vererek, yeni alt üyeler toplamak için, daha farklı bir görünüme ihtiyacın var. Bunu bugün bir çok link sitesi yapıyor. Şöyle:
Sponsor adı - Açıklaması - Nasıl para kazandırdığı - Üyelik linki.
Böylece google'da sponsor almak, reklam almak gibi kelimeler yazıp sitesine sponsor arayan, bu işe yeni başlayan webmasterleri kendine alt üye yapabilirsin.

Arkadaşlar haklı :)

Başarılar

S

SaveTargetUs

Misafir
Ya ben böyle başlıkları görünce yazmadan duramıyorum. Öncelikle bana malzeme çıkardığın için teşekkür ediyorum.

ZUHAHAHHAHAHAHAHA
erguvan sana hayatın gerçeklerini anlatacağım. Bana amca diyebilirsin. Bu şefkati daha önce sana kimsenin göstermediğine eminim. Önce bir toz bulutuyduk Daha sonra moneküller oluştu. Sonra dünyamız yavaş yavaş oluşmaya başladı. Sonra insanlar oluşmaya başladı. Bilgisayar bulundu. İşte o an varya hiç unutmam sene 1960 ben Monte Carlo'da hatunlarla bilardo oynuyorum. Dediler bilgisaray çıkacak dedim acele etmeyin. Dinlediler beni 20-25 yıl kadar beklediler. Benim ve buradan 10 arkadaşın emekleri sonucunda işte bu günkü bilgisayar ortaya çıktı. Neyse değişik sponsorlar oldu hayatımızda bazılarıyla iyi zamanlar geçirdik bazılarıyla kendimizi geliştirdik, bazıları güvenlir, bazıları güvenilmez, bazıları geyik konusu oldu. Bazılarıda kuş kadar aklıyla gelip bu işin kaşarı olmuş kişilere reklamları kendi refererlerinden satmaya çalıştı. Olay bundan ibaret sana tek birşey söylüyorum. Aşağıda.
...

G

guajira

Misafir
mavikumtanesi' Alıntı:
Arkadaşlar bu sitedeki yardımlaşmadan ve bilgi paylaşımından gerçekten de çok faydalanıyoruz... İyiki varsınız :)

Gerçekten yardıma ihtiyacı olan biri ya da paylaşılması gereken bi bilgi varsa eyvallah. Ama tutup da bizi keriz yerine koymak isteyenlere cevabımız bu. Aramıza hoşgeldin bu arada diyecem ama inşallah konuyu açan kişi değilsindir.

G

guajira

Misafir
mavikumtanesi' Alıntı:
Yok senior ben değilim konuyu açan... :) yaklaşık bir aydır mesaj bırakmadan izliyorum forumu... Yazdıklarımda son derece samimiydim... Yardımlaşma gerçekten güzel... Epeyce bilgi sahibi olduğumu söyleyebilirim...

Ne biliyim ben de sandım ki biz ertubaya yükleniyoz diye sen de kinayeli kinayeli laf ediyon.

No problemo amigo, vaya con Dios!

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Ben hiç katılmıyorum buna. Sitede herkesin bildiği sponsorlar sağa sola heryere yerleştirilmiş. Kaave.com altında ADsense, Kitapyurdu altında Gittigidiyor. Bu şekilde bir düzenle tüm para bölünür ve bir hayır göremezsin. Ayrıca çok çirkin duruyor. Aşağısı ise daha karışık toplistlerin altında 6 tane page-rank hesaplayıcı. Bilmiyorum bana çok amatörce geldi.

theheh arkadaş bozmasaydın yaa :D :D :D

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehe o affliate ve toplistlere üye olmak için min. 2-3 saat harcanmıştır :) ama yine de hızlı açıyor sayfayı - helal olsun :)

ertubay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para Kazanın

Para Kazanın
web sayfama almış olduğum sitelerin bannerleri mevcuttur. internetten para kazanmak isterseniz tıklayın üye olun.

ertubay.com

ertubay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz seri ilan verebilir, firmanıza aradığınız vasıflarda personel bulabilir, iş arıyorsanız eleman arayan firmalara bakabilirsiniz.
seri ilanlar, iş arayanlar, sektörel ilanlar, oyun, eğlence, müzik, kitap, ikinci el, sarı sayfalar, arama motoru, moda, giyim, iç çamaşır, hediyelik eşya
ölüm ilanı, evlilik ilanları, seri ilanlar, kayıp kimlik bildirimi, duyuru, duyurular, etkinlikler, beyaz eşya, elektronik eşyalar, ikinci el alım satım
internetten oyun oynama, okey, tavla, vegas, gazino, online oyun, alışveriş, kitap, ikinci el eşyalar, ilan bırak, sarı sayfalar, arama motoru, bedava oyun, bedava eğlence
ertubay.com

M

M@l@tyasporlu

Misafir
haydaaa... yeniden mi başlıyoz (du bakiim ben ne yazmışım ? yok be uzun yazmışım neyse :))

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
M@l@tyasporlu' Alıntı:
haydaaa... yeniden mi başlıyoz (du bakiim ben ne yazmışım ? yok be uzun yazmışım neyse :))
evet yeniden başladı. arkadaş bu gün yeni bir başlık açmış . bi baktımki bütün postları aynı sitenin tanıtımı bende hepsini birleştirdim. ama tekrarı olursa gereken önlem alıncak.

M

M@l@tyasporlu

Misafir
tr.st' Alıntı:
evet yeniden başladı. arkadaş bu gün yeni bir başlık açmış . bi baktımki bütün postları aynı sitenin tanıtımı bende hepsini birleştirdim. ama tekrarı olursa gereken önlem alıncak.
oturdun uğraştın :) valla helal olsun harbi modsun :)

E

erotikbul

Misafir
SaveTargetUs' Alıntı:
Ya ben böyle başlıkları görünce yazmadan duramıyorum. Öncelikle bana malzeme çıkardığın için teşekkür ediyorum.

ZUHAHAHHAHAHAHAHA
erguvan sana hayatın gerçeklerini anlatacağım. Bana amca diyebilirsin. Bu şefkati daha önce sana kimsenin göstermediğine eminim. Önce bir toz bulutuyduk Daha sonra moneküller oluştu. Sonra dünyamız yavaş yavaş oluşmaya başladı. Sonra insanlar oluşmaya başladı. Bilgisayar bulundu. İşte o an varya hiç unutmam sene 1960 ben Monte Carlo'da hatunlarla bilardo oynuyorum. Dediler bilgisaray çıkacak dedim acele etmeyin. Dinlediler beni 20-25 yıl kadar beklediler. Benim ve buradan 10 arkadaşın emekleri sonucunda işte bu günkü bilgisayar ortaya çıktı. Neyse değişik sponsorlar oldu hayatımızda bazılarıyla iyi zamanlar geçirdik bazılarıyla kendimizi geliştirdik, bazıları güvenlir, bazıları güvenilmez, bazıları geyik konusu oldu. Bazılarıda kuş kadar aklıyla gelip bu işin kaşarı olmuş kişilere reklamları kendi refererlerinden satmaya çalıştı. Olay bundan ibaret sana tek birşey söylüyorum. Aşağıda.
...

işte olay budur :rolleyes:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5