İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun kelimesinde oynamalar ve bizim desteğimiz.

T

trgy

Misafir
Arkadaşlar oyun kelimesinde tamindir.com ekibinin yani Cnt bilişim'in sitesi 2. sıraya geldi. İçimizden birilerinin oralarda olması beni mutlu ediyor ufak bir de hediye veriyorum. :)

Link satışı yapmıyorum bu arada. Sevdiklerime link veriyorum bunu da belirteyim. :)

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Arkadaşlar oyun kelimesinde tamindir.com ekibinin yani Cnt bilişim'in sitesi 2. sıraya geldi. İçimizden birilerinin oralarda olması beni mutlu ediyor ufak bir de hediye veriyorum. :)

Link satışı yapmıyorum bu arada. Sevdiklerime link veriyorum bunu da belirteyim. :)

Oyunskor.Com mu?
Oyunkolu.com mu?

Çünkü sıralama şu şekilde şuan;

Kraloyun
Oyunskor
Oyunkolu

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
normalde kaçıncı sırada idi ?

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
site adresini paylaşmasaydınız keşke, çünkü belli olmaz. Birisi şikayet edip ceza almanız sağlanabilir. Gerçi ücretli satış yapmıyorsunuz ama genede belli olmaz.

T

trgy

Misafir
site adresini paylaşmasaydınız keşke, çünkü belli olmaz. Birisi şikayet edip ceza almanız sağlanabilir. Gerçi ücretli satış yapmıyorsunuz ama genede belli olmaz.

Hiçbirşey olmaz açık açık destekliyoruz tavsiye diyoruz bu da mı yasak. Kimse keyfime karışamaz belki girip oyun oynuyorum sizlerin de oynamasını istiyorum. :p

Gizli saklı yapsaydık asıl o zaman aa bu link satmış derledi. :)

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
çekişmeli bir mücadele var ilk 5 te sanırım

sabah 3 tü öğlen 4 oldu şimdi 5

iyinet zararlı mı geldi ne :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi