İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Oynayarak Para Kazanın [ÖDEME KANITLI]

kral54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar birkaç haftadır düzenli para kazandığım siteden bahsetmek istiyorum.Sitede cüceler var siz bu cüceleri satın alıyorsunuz onlar siz siteye girsenizde girmesenizde gece gündüz çalışıp maden çıkartıyor..
Oyunun mantığı çıkardığımız madenleri altına, altınları da paraya çevirme üzerinedir.

Her 100 Ünite maden = 1 Altın.
Her 100 Altın = 1 Rubledir.
Her 100 Ruble = 4,10 TL eder.

Sistemden güzel kazançlar elde etmek istiyorsanız yatırım yapmanız gerekmektedir, yandex sanal cüzdan veya payeer gibi cüzdanlara ihtiyaç vardır, benim tavsiyem payeerdir.

Sistem içerisinde günlük bonuslar ile birlikte yatırımlarınıza eklenen bonus ödemelerle kazancınızı arttırabilirsiniz. Örnek olarak, Payeer ile yatırım yapmak istediniz. Hesabınızda da 110 ruble var, bu 1.5$civarına denk gelir. Bunu sisteme aktardığınızda oyun içinde 10k altına denk gelir. Bu ara oyunun verdiği bonusa göre de bir o kadar da hediye alırsınız. Yani oyun bakiyeniz bir anda 20k altın olur.

ÜYE OLMAK iÇiN : http://goldenmines.biz/?i=232893

ÖDEME KANITI :

CÜCELER:

yblackeye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müthiş Bir PTC sitesi

Yeni ve müthiş bir PTC Sitesi
Günde 1 dolar kazanmaktayım.

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar birkaç haftadır düzenli para kazandığım siteden bahsetmek istiyorum.Sitede cüceler var siz bu cüceleri satın alıyorsunuz onlar siz siteye girsenizde girmesenizde gece gündüz çalışıp maden çıkartıyor..
Oyunun mantığı çıkardığımız madenleri altına, altınları da paraya çevirme üzerinedir.

Her 100 Ünite maden = 1 Altın.
Her 100 Altın = 1 Rubledir.
Her 100 Ruble = 4,10 TL eder.

Sistemden güzel kazançlar elde etmek istiyorsanız yatırım yapmanız gerekmektedir, yandex sanal cüzdan veya payeer gibi cüzdanlara ihtiyaç vardır, benim tavsiyem payeerdir.

Sistem içerisinde günlük bonuslar ile birlikte yatırımlarınıza eklenen bonus ödemelerle kazancınızı arttırabilirsiniz. Örnek olarak, Payeer ile yatırım yapmak istediniz. Hesabınızda da 110 ruble var, bu 1.5$civarına denk gelir. Bunu sisteme aktardığınızda oyun içinde 10k altına denk gelir. Bu ara oyunun verdiği bonusa göre de bir o kadar da hediye alırsınız. Yani oyun bakiyeniz bir anda 20k altın olur.

ÜYE OLMAK iÇiN : http://goldenmines.biz/?i=232893

ÖDEME KANITI :

CÜCELER:

böyle siteler çok denendi:
tüm samimiyetimle dürüstlüğümle ve tecrubelerimle konuşuyorum,
bir cacık olmaz!

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:31 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

Yeni ve müthiş bir PTC Sitesi
Günde 1 dolar kazanmaktayım.

ona günde 1 dollar kazanmaktayım denmez, yalan söylemeyin!

yblackeye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalan olduğunu nerden biliyorsun.

59 dolara 5 tavuk aldım.
15 dolara bronz üyelik aldım.
Toplam 74 dolar yatırım yaptım.
5 tavuk günde 5 yumurta ve herbir yumurta, 0.8 dolar.
5 x 0.8 = 4 dolar.
günde 4 dolar kazanıyorum.
30 günde 120 dolar kazanıyorum.
120 dolar - 74 dolar = 46 dolar net kar
46 dolar / 30gün = 1.533 dolar
yani günde 1.5 dolar kazanıyorum.
az bile yazmışım.

Yalanmıymış.. ?

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalan olduğunu nerden biliyorsun.

59 dolara 5 tavuk aldım.
15 dolara bronz üyelik aldım.
Toplam 74 dolar yatırım yaptım.
5 tavuk günde 5 yumurta ve herbir yumurta, 0.8 dolar.
5 x 0.8 = 4 dolar.
günde 4 dolar kazanıyorum.
30 günde 120 dolar kazanıyorum.
120 dolar - 74 dolar = 46 dolar net kar
46 dolar / 30gün = 1.533 dolar
yani günde 1.5 dolar kazanıyorum.
az bile yazmışım.

Yalanmıymış.. ?

değerli arkadaşım, senin anlayacağın şekilde ve öz bir türkçe ile yazıyorum:
senin cebinden 74 dollar para çıkmış, hala günde 1 dollar kazanıyorum mu diyorsun??
daha türkçe açıklaması, sen sadece verdiğin parayı geri almaya çalışıyorsun!
daha da sadeleştirilmiş olarak, sen şu anda sürünüyorsun!
ben boşuna yazmadım. tecrubelerim var. hiçkimse bu sitelerden cebinden çıkardığı paranın 2 mislini - 3 mislini alamaz! sen eğer 5 mislini al gel beni bul, 5 mislini de ben vericem sana!
sitede yatırımına yaklaşmaya başladığın anda, binbir türlü yamukluklar çıkar. yatırımının ya yüzde 5 - 10 üstünde alırsın belki de 6 ay - 1 sene sürer bu, eğer şansın varsa o da. veya yatırımına yaklaşında bir ********lik çıkarır o sitenin sahibi.
hep sürekli senden cebinden paranı almaya çalışır, ufak ufak yatırımlar yapmanı ister sürekli.
site sahibi açısından amaç ise, onun bunun parasıyla bir müddet kasasını doldurup işini çevirmek.
şunu sakın unutmayın, o sitelerde para hiçbir zaman artmaz. artmayan para olmayınca da kimse artı bir para kazanamaz.
umarım aklını başına alırsın ve boşuna vakit geçirmezsin sen de. sevgiler.

yblackeye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdigim para 74 dolar. alacagim para 120 dolar.
18,5 gün sonra verdiğim parayı geri almış oluyorum.
(74÷4=18,5 gün). Daha nesini açıklayayım. Sen çalıştığın emek verdiğin bir iş'de, emeğinin karşılığını ay sonundamı alıyorsun yoksa saat başımı. Kaldı ki her gün 1'er yumurta yumurtlayan 5 tavuğumun yumurtasını anında satabiliyorum. 5 x 0.8 = 4 dolar. Yani günde 4 dolar.
74 dolar emek karşılığında, 46 dolar net kazanç. Daha ne olsun. (120 - 74 = 46 dolar).

Sermayesi olan bi kişi, toplu aldı ürünlerin toplam fiyatini, ürünleri satıp karşıladığı vakit, elinde kalan diğer ürünlerini satması net kazanç olur.
18.5 gün den sonraki her bir gün için 4 dolar kazanmış oluyorum.

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdigim para 74 dolar. alacagim para 120 dolar.
18,5 gün sonra verdiğim parayı geri almış oluyorum.
(74÷4=18,5 gün). Daha nesini açıklayayım. Sen çalıştığın emek verdiğin bir iş'de, emeğinin karşılığını ay sonundamı alıyorsun yoksa saat başımı. Kaldı ki her gün 1'er yumurta yumurtlayan 5 tavuğumun yumurtasını anında satabiliyorum. 5 x 0.8 = 4 dolar. Yani günde 4 dolar.
74 dolar emek karşılığında, 46 dolar net kazanç. Daha ne olsun. (120 - 74 = 46 dolar).

Sermayesi olan bi kişi, toplu aldı ürünlerin toplam fiyatini, ürünleri satıp karşıladığı vakit, elinde kalan diğer ürünlerini satması net kazanç olur.
18.5 gün den sonraki her bir gün için 4 dolar kazanmış oluyorum.

tamam. görüşürüz o zaman.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5