İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Scripti Bot Mevcut Yok Böyle Özellikler Başka Yerde

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Mrb. Arkadaşlar

Yeni bir script daha flash oyun scripti şuan kodlama aşamasındadır ve ön sipariş almak amacıyla konuyu açmış bulunuyorum öncelikle sistemin özelliklerinden sizlere bahsedeyim.

1- Sistemi satın alacak kişi açık kaynak kodlu bir şekilde alıcak ve istediği kadar domainde kullanabilecektir.

2- Sistem her sitede özgün kodlama olacaktır. Bunun nedeni sizlere admin panelde bir ayar yapmamdır ve oraya ne yazarsanız sitenizin tüm class yapıları ona göre isimlenecek.

3- Sistem Full rewrite url yapısında olup google kanka olacak.

4- W3C standartlarına uygun 0 hata ile yapılmıştır.
Kontrol Edebilirsiniz.
ANASAYFA
KATEGORİ SAYFASI
OYUN SAYFASI

5- Reklam alanları admin panelinden ayarlanmaktadır.

6- Anasayfada bulunan özel 6 oyun kategorileri admin panelinden ayarlanıp sarı,kırmızı,pembe ve mavi renk seçenekleriyle özel olarak eklenebilmektedir.

7- Çoğu scriptte olmayan random oyun özelliği vardır yeni oyunlar kısmı random olarak gelmektedir. Bunun nedeni google sitenize her girdiğinde farklı linklerle karşılaştırmayı sağlamaktır. Aynı şekilde özel kategoriler kısmındaki oyunlarda random olarak gelmektedir.

8- Tüm kategori ve oyunlar için title,keyword ve description ayarları mevcuttur.

9- Oyunlar sadece bot ile çekilmekte olup swf ler ve resimler sisteminize upload edilmektedir.

10- Face beğen sayfası admin panelden eklenmektedir.

11- Etiket Modülü mevcuttur.

12- Url Yapısı Aşağıdaki gibidir;

13- Oyuna girince benzer oyunlar kategorisi mevcuttur. Bu alanda girilmiş olan oyunun kategorisindeki random olarak oyunlar çıkmaktadır.

14- Yorum Botu mevcuttur. İstediğiniz zaman oyunlara random olarak yorum ekleyebilirsiniz.

15- Üst menü oyunları ve sol menü oyunları olarak 2 kategoriye ayrılmıştır. Bunun nedeni Yarış Oyunları genel oyun kavramında olup sol tarafa atadım mesela birde üst kategoriye en çok oynanan Araba Yarışlarını ekledim. Oyun eklerken hem yarış oyunlarını hemde araba yarışlarını seçebilme imkanı bulunmaktadır.

16- 8 adet siteye imleme yapılabilmektedir.

Fiyat ise açık kaynak ve domain lisanssız olacağını düşünürsek 200tl dir. Alan pişman olmayacaktır.

Ekran Görüntüleri

oyun1.jpg

oyun2.jpg

oyun3.jpg

oyun4.jpg

Not: Fiyat fazla gelebilir arkadaşlar forumda gördüm 70-80e veriyorlar site ama bu sistemi satmak amaçlı değil kullanmak amaçlı yazdım ayrıca lisanssız vericem o nedenle fiyat diğerlerine göre uçuk gelebilir. Bu konuda lütfen eleştiri yapmayınız

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
2 adet hatanız var

evet hocam gördüm ama 2 side benimle alakalı olmayan hatadır 1 tanesini düzelttim gerçi facebook like kodundan dolayıdır. diğeride facebook için beğenince face yollacağı resim onunla ilgili biraz araştırma yaptım ama çözümünü bulamadım eğer biliyorsan yardımcı olabilir misin acaba

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Ben de bu işlerde yeniyim, pek bilmiyorum. Hayırlı satışlar. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5