İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Scripti

E

eternity_voyager

Misafir
BlueBlood' Alıntı:
4images forumlarında modülleriyle beraber var.. senin ekstra yaptığın işlem nedir?

İngilizcene güveniyorsan ve uzun zahmetlere katlanmak istiyorsan eğer sende yapıp satabilirsin yada buraya koyabilir herkesi faydalandırabilirsin.

Not: Lütfen biraz okuma alışkanlığı kazanalım imzamı sonuna kadar okusaydın eğer orada alt yapısının 4image olduğunu ve kodlarıyla oynandığını belirtmiştim.
Farklı birşey söylediğimi hatırlamıyorum.

Ha ben yakaladım gösteririm şimdi mantığını bırakın lütfen.

Son kez tekrarlıyorum çok kolay bir olaysa yap ve buraya koy herkes faydalansın....

Gizli birşey yok herşey çok açık..

Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiçbirşeyi başkasına yapmayın.

Son Bir Not:

Scripti bu halinden http://ilef.ankara.edu.tr/fotograf/galeri/

www.oyunzamani.net bu haline getirmek için ne kadar uğraşıldığı konusunda bir fikrin varmı diye soramayacağım mesajını okuyunca olamayacağı belli.

Sadece flash oyunların (db'de olmayan) 40 - 50 ytl'ye satıldığı bir ortamda..

Emek kutsaldır bir taşı kaldırıp bir taş üstüne koyan herkese saygı duyarım..

BlueBlood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) arkadaşım ben seni tenkit etmedim ki.. kodlarıyla oynadım yazmışsın ben de sana ne yaptığını sordum..

yaptığın şey scriptin modüllerini kurup lang dosyasıyla oynamansa söyle eyvallah diyelim..

E

eternity_voyager

Misafir
Sadece gülüyorum :) Çamur at izi kalsın

Ne kadar basit anlatıyorsun o zaman koy bütün modülleri o kadar kolaysa buraya herkes tık diye atıversin. Ve oyun sitesi sahibi olsun herkes.

Kodlarla oynamak ve kod yazmak farklı şeylerdir. Zaten alt yapısı olan bir scripte baştan kod yazıp uydurmak kolay birşey değildir.

Fazla uzatmaya gerek yok..

Yukarıda fazlasıyla açıklama yaptım.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ya arkadaşlar şunu geçelim artık ya. emek verdiğin bişeyin karşılığını herkes görmek ister. isteyen maddi, isteyen de manevi.

insanlar bıktı artık burda birbirine sataşanlardan. herkes kendi işine baksın ya

bi gün siz de emek verirsiniz bi projeye katılırsınız ve amaca ulaşmak istersiniz. merak ediyorum emeğinin karşılığını (en ufak da olsa) görmek istemeyen birileri var mıdır?

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu siteyi sen mi kodladın bilmem kodladıysan emeğine saygım tabiki vardır. emeğine sağlık

ancak bu tür scriptler de mevcut internette bulursam paylaşırım sizlerle

bilmeden insanlara çamurda atmam bu yüzden birşey demiyeceğim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5