İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun sitem için oyun yuklenıyor sayfası yapamıyorum yardım pls

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba yenı aldıgım oyun scrıptınde oyun yuklenıyor sayfası cıkartmak ıstıyorum bılen arkadasardan yardım istiyorum kodları var ancak kullanamıyorum cok komplike geldi phpden anlayan dostlarım varsa onlara zor gelecegını sanmam bı yardım elınızı uzatıverın allah rızası ıcın
pm atın hemen msn ımı vereyım

saygılar sevgıler

vegaspopüler Madrid Kafilesi (Lyonlu)

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mantık olarak şöyle, oyunun oynanacağı sayfanın içerisine OynaFrame.asp?oyun_id=<%=rs("ID")%> yi açan bir iframe koyalım, oynaframe.asp nin içeriği ise gelen id ye göre oyunu çağırıp, swf dosyasının linkini alıp, meta refresh kodu ile o linke yönlendirmek, yönlenmeden önce oynaframe.asp nin içeriği gözükeceğinden, istediğin reklamnı oynaframe.asp nin içine koyabilirsin. senin scriptin sanırım php fakat mantık olarak bu şekilde işliyor, umarum yardımcı olabilmişimdir, kolay gelsin :)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kullandığım kod

Kod:
<script language="javascript" type="text/javascript">
<!--
function gizle(){
var x=document.getElementById('birinci').style;
var y=document.getElementById('ikinci').style;
if(x.display=='block'){
x.display='none';
y.display='block';
}
else{
x.display='block';
y.display='none';
}
}
//-->
</script> 
<body onload="setTimeout('gizle()',16000);">
  <div id="body">
    <div id="oyunBox">

<div id="birinci" width="100%" align="center" style="display:block;">
<p align="center">
<p align="center"><b>Oyun Yükleniyor Lütfen Bekleyin..</b></p>
[B]<a href="http://www.reklamıyayınlanacakkod.com" target="_blank">[/B]
</div>
<div id="ikinci" width="100%" align="center" style="display:none;">			<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0" border="0" width="410" height="350">

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım cok ısıme yaradı bende buldum bu koduda sen sadece temz javascript verdım bunu gorunce hemen cozumledım kodu cok tesekkur edıyorum fıkır veren arkadasda cok tesekkurler ıkınızede + rep verıyorum işim görülmüştür.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi