İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun siteme sponsor arıyorum

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhaba oyun siteme sponsor arıyorum. sponsor olacak arkadaşın kesintisiz hizmet vermesi gerekiyor ve sitenin devamlı acık kalması gerekiyor.

aradığım özellikler: 1 gb alan 10 gb trafik

sponsor olacakfirmaya yada arkadaşa şimdiden teşekkürler.

frhtckr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba oyun siteme sponsor arıyorum. sponsor olacak arkadaşın kesintisiz hizmet vermesi gerekiyor ve sitenin devamlı acık kalması gerekiyor.

aradığım özellikler: 1 gb alan 10 gb trafik

sponsor olacakfirmaya yada arkadaşa şimdiden teşekkürler.

hocam size sponsor olabilirim

Paket Özellikleri
-1.5gb alan
-40gb band
-Alt özellikler sınırsız

ilgileniyorsanız . admin[@]benim.tk ekleyin

T

themaniac

Misafir
Hosting Sponsorluk hizmetimizden yararlanmak istiyorsaniz eger bize domain adinizi, websiteniz hali hazirda var mi yada yeni yapacaksiniz vb bilgileri, site iceriginizi genel basliklar halinde sunmanizi ve tahmini hedef kitlenizi bize bildirmenizi rica ediyoruz. Verecek oldugunuz bilgiler isiginda size hosting verip veremeyecegimizi yada ne kadarlik hosting saglayabilecegimizi kararlastirip 1-2gun icerisinde size geri donecegiz.
Lutfen konusunda Sponsorluk Basvurusu yazan bir email atiniz.
[email protected]

IKRA Hosting
Firma Sahibi: Enis AKSU

T

themaniac

Misafir
bu arkadasta kendine sponsor aramiyor sanirim. 8gun once cevap yazmisim ama daha bir email bile gelmedi.
aklima sitenin adini duyurmak icin yazilmis bu konu gibi geldi

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu arkadasta kendine sponsor aramiyor sanirim. 8gun once cevap yazmisim ama daha bir email bile gelmedi.
aklima sitenin adini duyurmak icin yazilmis bu konu gibi geldi

istersen ilk mesaja bir bak bakalım orada site adı yada adresi geciyormu ? istersen birdahakine mesaj yazarken 2 kez düşün. hatta benim konularıma mesaj yazarken 3 kez düşün. foruma uzun zaman uğramadığım için yazma fırsatım olmadı konu bundan ibaret. sponsorada ihtiyacım kalmadı herkese teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5