İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun sitesi olan arkadaşlara duyrulur

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazmış olduğumuz "karatahta" adlı oyunumuzu oyun sitelerine eklemek isterlerse lütfen site Domain ile birlikte özel mesaj gönderdikleri taktirde sunucu taraflı izinlerin içine domain adreslerini yazarak kendilerine domain adlarını içeren bir oda açabiliriz.

bilgi almak ve görmek için Kara tahta oyunu na burdan erişebilirsiniz

Not: SWF 800X 600 şeklinde dizayn edilmiştir.

Umarım doğru yere başlığı açmışımdır Eğer Doğru degilse , Rica etsem Mod arkadaşlar doğru yere taşıyabilirlermi acaba

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Utku arkadaşımızın pm cevaplandırılmış domaini listeye eklenecektir. diger oyun sitesi sahipleri nerelerdeler acep :)

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Astında bende koymak istiyorum fakat işte milletimiz Küfür yazmayı sevdiği için pek düşünmüyorum koymayı , ama Editoru olan siteler için çok güzel olabilir :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkçası küfrü 10 dakka yazıp sonra sıkılıyorlar. yada kültürlerini geliştirmelerini ummaktan başka birşey gelmiyor elimizden.

yazılan tüm PM lere kodları gönderilmiştir

zevkisefa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sinir oldum,oyunun belli araliklarla baslama süresi olsun,her kullanici diger kullanicinin harflerine dokunamasin,örnegin süre basladiginda 3 veya 5 dakika icerisinde en cok anlamli kelimeyi türeten oyunu kazansin,böyle bir sistem olursa süper olur aksi halde bu sekilde imkan dahilinde degil.Yazabilen küfür yazamayanda yazdirmamaya calisiyor.

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu oyun zevk vermez ki kullanıcılara birbirine sinir oluyor herkes,amac oynarken rahatlamak olmalı :)
Şöyle güzel olabilir herkesin kelime kutusu olacak başkalarının taşıma izini olmayacak

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu tür konuları konuştuğumuz başlık şudur. modlar kızıcak şimdi. burda sadece oyun sitesi olan arkadaşlara bu oyunu sitelerinde çalıştırmak için verilen kod konuşuluyordu.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence oyunda bir bot var

milletin harflerini çalıyor

çünkü harfleri alıyorlar ama bişi yazmıyolar

sanal merve olayı gibi :D

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dombalak arkadaşım özel mesaj kutuna bakarmısın domain ile alakalı bir soru gönderdim.
bu arada içerde bot yok :D diger arkadaşlar mervenin görevini yeterince görüyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi