İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oyun Sitesi Scripti Aranıyor

MavrahaneCom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar elinde iyi bir oyun sitesi scripti olan varmı ( w a r e z olmayacak) yada benim vereceğim tasarıma script yazacak arkadaş ? tekliflerinizi buraya yazarsanız sevinirim...

MavrahaneCom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar başlıktada yazdım dediğim gibi marez istemiyorum bu arada aSKIN tasarım baska bi oyun sitesinin tasarımı şimdi burada adresini vermek istemiyorum o php sen aynı tasarımı alıp asp kod yazmışsın... eğer benim verecegim tasarıma eklersen kodları anlaşabiliriz...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MavrahaneCom' Alıntı:
arkadaşlar başlıktada yazdım dediğim gibi marez istemiyorum bu arada aSKIN tasarım baska bi oyun sitesinin tasarımı şimdi burada adresini vermek istemiyorum o php sen aynı tasarımı alıp asp kod yazmışsın... eğer benim verecegim tasarıma eklersen kodları anlaşabiliriz... msnden bana ulaşabilirsin [email protected]

Sitede marez paylasim zaten yasak.Keyfinebak yasal scriptlerden bahsediyor sanırım.Script ücretsiz diye illaki marez olacak değil ki...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen marez script paylaşımı yapmayın. Başlık açanda uyarmış fakat siz yinede buna uğraşıyorsunuz.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben diyom işte marez hangisi ücretsiz hangisi ayırt edemiyorum :( hdogan'da kızmıştı bu yüzden... başkasının emeğini bertaraf etmek istemem kusura kalmayın yardımcı olamıcam...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5