İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oyun sitesi scripti yazdırılacaktır

dtcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.oyunklas.info gibi olacak %99 benzeri olsun istiyorum.dil sorunuyla falan uğraşmak istemiyorum uygun fiyat veren kişiler olursa hemen başlayacağız

ErgumSoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitede herhangi bir şey göremedim. Sanırım yeni açılmış. [email protected] u ekle görüşelim. sana eski kodladıkalrımızdan örnekler vereyim. Sen isteklerini söyle bende yapabileceklerimi. Anlaşırsak hemen başlanır...

erkankavas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.oyunklas.info gibi olacak %99 benzeri olsun istiyorum.dil sorunuyla falan uğraşmak istemiyorum uygun fiyat veren kişiler olursa hemen başlayacağız

önemli uyarı :dtcoderin herhangi bir işini yapmadan once, muhakkak nakit isteyin daha sonra, durumum sıkısık hadisesi ile, bir kaç gün demo inceliyorum diye sizi oyalayabilir,ve nihayet sizin cabalarınız sonrasında kendisinden vazgeçtiğini öğrenebilirsiniz.

onun için, kendisine web camiasinda başarılar diler, 100ytl için takla atmaya gerek olmadığını belirtir, kimsenin canı sıkılmasın diyerek temenni eder, kendisine yazdığım scripti, çöp tenekesine bırakıp boşalt diyorum.

ZorluWEB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önemli uyarı :dtcoderin herhangi bir işini yapmadan once, muhakkak nakit isteyin daha sonra, durumum sıkısık hadisesi ile, bir kaç gün demo inceliyorum diye sizi oyalayabilir,ve nihayet sizin cabalarınız sonrasında kendisinden vazgeçtiğini öğrenebilirsiniz.

onun için, kendisine web camiasinda başarılar diler, 100ytl için takla atmaya gerek olmadığını belirtir, kimsenin canı sıkılmasın diyerek temenni eder, kendisine yazdığım scripti, çöp tenekesine bırakıp boşalt diyorum.

nasıl yani dostum scripti yaptıktan sonra paranı vermedimi

erkankavas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk kez başıma gelmiyor ama malesef, yaptığımız işle yarıda kaldık. script yazdıracak arkadaşlar bütçelerini, fikirlerini toplayıp da bizimle anlaşsa çok daha iyi olacak.

iyi günler dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5