İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OyunSatis.coM

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
11053454_0.jpg

(net - org doludur)

Online Oyun DVD leri satışı yapabileceğiniz

1 numara Ticari bir domain.

Değerlendirmesini bilene...

İsteyen Kişiye 6 - 12 ay taksit imkanı (masraflarını karşılaması kaydı ile) Gittigidiyor yada başka bir platform üzerinden satışı yapılabilir.

Lütfen sadece ciddi alıcılar teklif versin.

Domain adı: oyunsatis.com
Registry: Snapnames
Bitiş Tar.: 20.06.2009
Başlangıç Fiyatı: Yok
Hemen AL: 7.500 YTL

Teklif topluyorum, makul bir teklif alırsam satış gerçekleşir. Yoksa bir arttırım değildir, satış mecburiyeti yoktur.

Konuya teklif dışında tek bir mesaj dahi istemiyorum. Değerlendirme istemiyorum, görüş bildirmenizi istemiyorum. Olası bu tür isteklerinizi pm ile karşılayabilirim. Buna rağmen konuya teklif dışında yorum vs.. yazan olursa artık ona da ne diyim.

.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Konu günceldir, ciddi tekliflere açığım.

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam oyun sitesi kurmak için idael bir alan adı diğer uzantılarının da dolu olması artı (+) bir avantaj projem olsa mutlaka alırdım hayırlı satışlar ...

Saygılar ;

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tam oyun sitesi kurmak için idael bir alan adı diğer uzantılarının da dolu olması artı (+) bir avantaj projem olsa mutlaka alırdım hayırlı satışlar ...

Saygılar ;

Teşekkür ederim.

Domain için sadece MSN den bir teklif geldi, o da 50 YTL. Teklif almaya devam ediyor, daha ciddi teklifler bekliyorum.

Hemen Al fiyatını 5.000 YTL'ye çektim. 50 YTL üzeri herhangi bir teklifinizi dinleyebilir, değerlendirebilirim.

Herkese hayırlı işler...

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ehueheuheuhe :D

Dostum nike reklamlarını alt üst etmişsin
Impossıble is nothing (imkansız diye birşey yoktur) :D

Ama senin bu domaini 5000ytlye satman imkansız..

@alanadi
bekara karı boşamak kolaymış.. projem olsaydı alırdım diyip insanları umutlandırmayalım.

Çok uçuk bir fiyat..

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ehueheuheuhe :D

Dostum nike reklamlarını alt üst etmişsin
Impossıble is nothing (imkansız diye birşey yoktur) :D

Ama senin bu domaini 5000ytlye satman imkansız..

@alanadi
bekara karı boşamak kolaymış.. projem olsaydı alırdım diyip insanları umutlandırmayalım.

Çok uçuk bir fiyat..

Israrla bu işlerle uğraşanlar zamanla bu işleride öğrenecekler, çok görmüyorum.

Açtığım konu apprasials değil satış ve şablona göre. Arzu eden teklif atar etmeyen atmaz yorum istemedim ki hiç lazım değil yorumunuz. Eee tabi siz burda bedava domain beklerken yada 1 ytl ye falan böyle rakamlar görünce şoka giriyor ne diyeceğinizi bilmiyosunuz fakat bilinki konuyu baltalıyorsunuz. Yani gidin kendinize yada çevrenize faydalı bişiler yapın bu mesajı yazarak kendi vaktinizi harcıyor belki egonuzu tatmin ediyorsunuz ve benim işime engel oluyorsunuz.

Biliyorum ki o çok pahalı çok pahalı diyen kişilere domaini 100 ytl ye versem yine almayacaklar zira boş işlerle uğraşıyorlar.

Konuma teklif dışı yorum atmayın her konu açtığımda kocaman koyu harflerle bunu yazmam mı gerekiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5