İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÖZ TASARIM MERKEZİ(logomu lazımdı?)

• Konbuyu başlatan oztasarim
  • Başlangıç tarihi
O

oztasarim

Misafir

Web sitesi,logo ve kurumsal kimlik tasarımı'mı lazımdı?Tam yerindesiniz size en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz. Bir reklam ajansından alacağınız tüm hizmeti ekibimden alabilirsiniz. Size vereceğimiz kaliteli hizmetin altında yılların verdiği deneyim ve bilgi yatıyor.Ayrıca Size En Uygun Fiyat Garantiside Sadece Bizde..

Referanslarımız,Çalışma Politikamız Ve Fiyatlarımız İçin Lütfen Bilgi Alınız

tel :0544 498 17 52
msn : [email protected]
mail : [email protected]

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
"tasarimin yeni adresi" font türkçe karakter desteklemiyor olabilir. En azından noktaları yok etmesi o kadar zor değil yaw paintte bile yapılır. Referanslarınızı buradan verebilirseniz müşteri bulmanız daha kolay olur

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha ilk mesajı bu,
ilk mesajından ticaretle girmesi ilginç..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
leman yazarlarını ilham olsun diye buraya davet etmek lazım sanırım :p

O

oztasarim

Misafir
daha ilk mesajı bu,
ilk mesajından ticaretle girmesi ilginç..

ticarete şimdiden girmyioruz 4 yıldan beri ticaretin içindeyiz

ve diğer arkadaşlara sesleniyorum reklamı ben verdim ve sizin konuştugunuz her kelime doğrumu?bi düşünün direk karalamadan.he ayrıca şunuda belirteyim grafiğe ihtiyacı olan uğrar referans arşivimi görür ben kimseye zorla gel bana yaptır demiyorum ben ticaretle 4 seneden beri uğraşıyorum hatta şu an hosting şirketim bile bu sitede....

o cevapları verenlere soruyorum msn konusmalarınıza bir dikkat edin;)forumlarda yazdıklarınıza dikkat edin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5