İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ozanTi.Net Reklam Çekilişi

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Yanlış hatırlamıyorsam Ozantı sen bir çekiliş yapmıştın ve ben o çekilişi kazanmıştım.Adsense hesabımı sayende aldığım gibi reklamıda alacağım :D şansıma güveniyorum ,twitter vs yok bende anlamıyorumda o siteyi zaten sadece yorum yaptım tek tabanca bu çekilişide kazanacağım:kızdım:

Evet doğrudur. Aynı çekilişte kazanan arkadaş bana ulaşmadığı için msnden birine açıverdiydim bi tane de :D Tek tabanca zor valla adamlar 2-3-4-5er hakla geliyorlar haberin olsun :D Şans işi random.org kimi severse artık. Bu arada 3 gün kaldı. Katılanlar acele ederlerse iyi olur :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Bugün katılım için son gün yarın çekilişi yapacağız bakalım. Şansını denemek isteyenler için son fırsattır bu gece :)
Katılım 00:00 itibariyle bitmektedir. Sonraki kullanıcılar kabul edilmeyecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi