İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ozanTi.Net Reklam Çekilişi

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
1- Bu çekiliş sadece iyinet üyelerine özeldir.

2- Bu konunun altına katılmak istiyorum yazmak 1 çekiliş hakkı kazandırır.

3- Bu konuyu iyinet üyelerine özel çekiliş ibaresiyle twitter/friendfeed/facebook üzerinden paylaşmak ilave 1 çekiliş hakkı kazandırır. Paylaştığınız hesaplardaki twitler gizli olmamak zorundadır. Aynı kural diğer sosyal medya platformlarında da geçerlidir.

4- http://www.9f3.net tamamen çocuklara yönelik flash oyun sitesi ibaresinin sosyal medya sitelerinde paylaşmak ilave 1 çekiliş hakkı kazandırır. Paylaştığınız hesaplardaki twitler gizli olmamak zorundadır. Aynı kural diğer sosyal medya platformlarında da geçerlidir.

5- Bu konuyu "iyinet üyelerine özel çekiliş" başlığıyla bloglarınızda/sitelerinizde tanıtmak ilave 2 çekiliş hakkı kazandırır. Bloglarınızda tanıtacağınız konuda iyinet'e ve 9f3.net oyun sitesine dofollow backlink vermeniz zorunludur.

6- Bir kişi birden fazla ödül kazanabilir, kişi isterse bir başka iyinet üyesine hakkını devredebilir.

7- Son katılım tarihi hatta dakikası 20.11.2011 20:11

8- Çekiliş random.org üzerinden yapılacaktır. Katılanlara başarılar.

ÖDÜLLER

1. olan kişiye ozanti.net adresinde sağ üstte yer alan 468*60 reklam alanından 1aylık reklam

2. 3. ve 4. olan kişilere sağ sidebarda yer alan 125*125 boyutunda 1 aylık reklam

5. 6. ve 7. olan kişilere ömür boyu sitede yer alacak tanıtım yazısı bedava olarak verilecektir.

Çekilişlerim devam edecektir. Beni takip etmeye devam ediniz :)

Katılanlar

1- ByLacoste (5 Hak)
2 Bolubeyi

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ben de katılıyorum da son katılım tarihi belirtilmemiş?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tebrik ederim. Çok güzel bir çekiliş. Son katılım dakikasını da beğendim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5