İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özdilek Park AVM - Antalya

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Antalya'da açılan devhasal iş merkezi - Tüketiciler için oldukca eğlenceli bir merkez. Yalnız bu iş merkezine stand kurmak istediğinizde asla cevap alamayabilirsiniz. Çünkü bunu kendi yetkilileri söylüyor.

Şahsen süresiz bir stand projesi başvurusu yaptık. İlgiliye ulaştığımızda bizi aramanıza gerek yok. Stand için çıkacak olan teklif/ücret süresi belli değil,biz size döneriz veya dönmeyiz gibi bir cevapla karşılaşabilirsiniz.

Kişi ile defalarca telefon görüşmesi yapmanıza rağmen sizi tanımıyor. Bu kişinin sıfatı "Halkla ilişkiler" olarak geçiyor ilgili kurumda.

İşletme yöneticiliğinde çığır açan bu kavram karşısında şoke oldum diyebilirim. Forumun işleyişine uygun bir şaşkınlığımı sizin ile paylaşmakta fayda gördüm.

Hala günümüzde bu tür büyük işletmelerin çalışanlarının bürokrasi yapmaya çalışarak çözümsüzlük için uğraştıklarını gördükce üzülüyorum. Veyahut küçük işletmeleri (kobi) kayda değer bulmuyorlar.

Antalya'da bir çok AVM ile görüştüm,en üst yetkililerine kadar. Hiç bu kadar ilgisizini , umursamazını görmedim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ne standı açmak istiyorsunuz ?

Sanayinin altında bir yer yapılıyordu orası mı bu dediğiniz yer acaba ?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ne standı açmak istiyorsunuz ?

Sanayinin altında bir yer yapılıyordu orası mı bu dediğiniz yer acaba ?

Evet. Stand konusu önemli değil. Süresiz bir kurumun standını kurmak istiyoruz. 3D Max ile cizimini yaptırdık ilgili kuruma sunduk. Yalnız en sevmediğim durum bu büroksasi karşımıza çıktı. Biz sonuç istiyoruz. Kişilerin cevabı belli değil,belli olacağı tarihte belli değil. Bu şekilde olmamalı.

Swatch saat stantlarını görmüşsünüzdür. Genellikle AVM ortalarında olur. Farklı bir sektör,o tarz bir çalışma.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Arkadaşıma ttnetten 3g paketi satın alabilmek için 1.5 aydır 4 kez aradık. Hepsindede iletişim bilgilerini brakın size döneceğiz dediler ve ne zaman aranacağımızla alakalı günde vermediler.

Koskaca ttnet özelleştide işler yolunda gider belki derken böyle yapıyorsa, bir avm nin bunu yapmasına inan hiç şaşırmadım.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
AVM ler genelde böyledir. araya tanıdık birilerini sokmadan yada uçuk bir teklifte bulunmadıkça pek sallamazlar.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Küçük dağları biz yarattık tribinden çıktıklarında sizinle de ilgilenceklerdir.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Birşey demen Özdilek'ime benim :p

Yapmanız gereken şey oldukça basit aslında. Yakın civarda bulunan bir Özdilek bölge bayisi (özellikle belirtiyorum, bayi değil, bölge bayisi) "tanıdığınız" varsa, direkt onlar sizin adınıza irtibata geçerlerse daha net bir sonuç alabilirsiniz.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
kaliteli ve pahalı bir ürünse bence hiç uğraşma. Zengin insanlar genelde 5m,deepo yada shee mall mı neydi orada gidiyorlar. Özdilekle, kipa ya dokuma, kepez, yeşilbayıra doğru olan diğer mahallelerden gelenler oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5